Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ І РОЗРАХУНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АНКЕРНИХ БОЛТових з’єднань НА МОДИФІКОВАНИХ АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

МІЦНІСТЬ І РОЗРАХУНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АНКЕРНИХ БОЛТових з’єднань НА МОДИФІКОВАНИХ АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

Назва:
МІЦНІСТЬ І РОЗРАХУНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АНКЕРНИХ БОЛТових з’єднань НА МОДИФІКОВАНИХ АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ПОЛТАВСЬКИЙ національний ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
СКЛЯРОВ В'ЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 691.58.688.3
МІЦНІСТЬ І РОЗРАХУНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
АНКЕРНИХ БОЛТових з’єднань НА МОДИФІКОВАНИХ
АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ
Спеціальність 05.23.01 - Будівельні конструкції, будинки і споруди
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ПОЛТАВА - 2003
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства, Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор МОЛОДЧЕНКО Геннадій Анатолійович,
завідувач кафедрою будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор Дорофеєв Віталій Степанович,
завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Одеської державної академії будівництва та архітектури
кандидат технічних наук, доцент Семко Олександр Володимирович,
докторант кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка
Провідна установа | Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист дисертації відбудеться 28.10. 2003 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Полтавського державного національного університету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 26.09.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради В.В.Чернявський
ЗАГАЛЬНА характерИстика РОБОТИ
Актуальність досліджень. У зв'язку з великим обсягом модернізації, ремонту і реконструкції існуючих будинків і споруд різних галузей промисловості, важливим є скорочення термінів проведення робіт, що багато в чому залежить від підвищення продуктивності праці. Велике значення мають також економія матеріальних, енергетичних і трудових ресурсів, зниження ручних робіт у будівництві.
Одним із шляхів вирішення цих проблем є використання анкерних з'єднань у будівельному виробництві для закладення в бетон сталевих болтів за допомогою клеїв. Такі конструкції характеризуються відсутністю складних підготовчих процесів, значним скороченням витрат сталі, цементу і трудовитрат, термінів ремонту, реконструкції і будівництва будинків та споруд з найменшими затратами.
У Харківській державній академії міського господарства розроблений модифікований акриловий клей, що за своїми адгезійними і когезійними властивостями не тільки перевершує застосовувані в даний час клеї, але і відзначається високими технологічними властивостями: він малокомпонентний (полімер, наповнювач, модифікуючи добавки, що підвищують міцнісні властивості клею), простий й надійний в приготуванні.
Для успішного застосування конструкцій анкерних болтових з’єднань на модифікованих акрилових клеях необхідно знати їх міцність, деформативність при різних видах навантаження (короткочасному і довгостроково діючому), а також необхiдну глибину закладення болтів у бетон.
При виконанні розрахунків анкерних болтових з'єднань відповідно до вимог СНиП 2.09.03-85 “Сооружения промышленных предприятий” треба мати ряд розрахункових параметрів, що на сьогодні не вивчені.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за координаційним планом Міністерства освіти і науки України, завдання 21 - “Створення нових технологій, методів організації і механізації будівельних процесів, що забезпечують ефективність будівництва і модернізацію будинків і споруд”.
Мета роботи. Визначення міцності й деформативності анкерних болтових з’єднань модифікованими акриловими клеями з бетоном при впливі на них короткочасних, довгостроково діючих і динамічних висмикуючих зусиль для встановлення глибини закладення та параметрів, необхідних для розрахунку клейових анкерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ І РОЗРАХУНКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АНКЕРНИХ БОЛТових з’єднань НА МОДИФІКОВАНИХ АКРИЛОВИХ КЛЕЯХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок