Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПРІОРИТЕТІВ РОЗВИТКУ

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПРІОРИТЕТІВ РОЗВИТКУ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПРІОРИТЕТІВ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,68 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
ТАРЯНИК ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
УДК 658.012.4
ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПРІОРИТЕТІВ РОЗВИТКУ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Іванілов Олександр Семенович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
завідувач кафедри економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шинкаренко Володимир Григорович,
Харківський національний автомобільно-
дорожній університет, завідувач кафедри
менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Мельникова Клавдія Іванівна,
Харківський державний економічний
університет, доцент кафедри менеджменту
та маркетингу
Провідна установа - Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України, кафедра
бізнесу та контролінгу, м. Харків
Захист відбудеться “ 14 ” травня 2004 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К64.820.05 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. 3.501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий “ 11 ” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І.В
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадженню стратегічного управління в практичну діяльність підприємств сприяє державна політика, підтвердженням якої є Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки, викладені у Посланні Президента України до Верховної Ради. В них, зокрема, зазначено, що для України є лише один можливий шлях довгострокового стабільного зростання – це розширення внутрішнього ринку та зміцнення конкурентоспроможності національної економіки, її окремих галузей. Оскільки стратегію розроблено на державному рівні, визначено її цілі і терміни, підприємствам необхідно приділити особливу увагу розробці довгострокових стратегій, котрі дали б їм можливість більш ефективно працювати в умовах, що склалися.
Питання, пов‘язані з формуванням стратегії підприємства, знайшли відображення в роботах вітчизняних і зарубіжних авторів: І. Ансоффа, В. Вінокурова, О. Віханського, В. Герасимчука, І. Герчикової, О. Градова, Т. Довгоп‘ятової, П. Друкера, Ю. Красовського, Г. Мінтцберга, О. Наливайка, О. Наумова, В. Нємцова, В. Оберемчук, С. Оборської, В. Пономаренка, С. Попова, М. Портера, А. Томпсона, Є. Уткіна, А. Чандлера, З. Шершньової та ін. Незважаючи на велику кількість наукових праць і значні досягнення в теорії та практиці стратегічного управління, проблема формування стратегії підприємства є недостатньо висвітленою і вимагає подальшого вдосконалення.
Існуючі останнім часом наукові підходи до стратегічного аналізу середовища, розробки стратегії підприємства носять загальний характер. Це, перш за все, стосується науково обґрунтованого визначення стратегії, змісту і структури стратегічного управління, факторів, що впливають на пріоритети розвитку підприємства та ін. Недостатньо висвітленою залишається проблема зв‘язку типу стратегічних пріоритетів підприємства з факторами його зовнішнього і внутрішнього середовища.
Важливість і недостатня дослідженість цих питань обумовили вибір теми дисертаційної роботи, визначили її мету і завдання.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає основним напрямкам наукових досліджень, які проводились на кафедрі економіки Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (ХДТУБА) в процесі розробки науково-дослідної теми “Економічна стратегія підприємства в ринкових умовах”(номер державної реєстрації 0102U004822).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ПРІОРИТЕТІВ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок