Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ АЛМАЗОНОСНОСТІ КІРОВОГРАДСЬКОГО РУДНОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ РОЗЛОМІВ ФУНДАМЕНТУ (за геолого-геофізичними даними)

ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ АЛМАЗОНОСНОСТІ КІРОВОГРАДСЬКОГО РУДНОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ РОЗЛОМІВ ФУНДАМЕНТУ (за геолого-геофізичними даними)

Назва:
ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ АЛМАЗОНОСНОСТІ КІРОВОГРАДСЬКОГО РУДНОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ РОЗЛОМІВ ФУНДАМЕНТУ (за геолого-геофізичними даними)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,35 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Національний гірничий університет
КАЛАШНИК ГАННА АНАТОЛІЇВНА
УДК 550.83:553.81
ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ АЛМАЗОНОСНОСТІ КІРОВОГРАДСЬКОГО РУДНОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ РОЗЛОМІВ ФУНДАМЕНТУ
(за геолого-геофізичними даними)
Спеціальність:
04.00.22. – “Геофізика”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Дніпропетровськ
2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі геофізичних методів розвідки
Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ)
Науковий керівник – чл.–кор. НАН України, доктор геолого-мінералогічних наук, професор, професор кафедри геофізичних методів розвідки Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ) Тяпкін Костянтин Федорович
Офіційні опоненти:
доктор геологічних наук, професор, завідувачка кафедри загальної та структурної геології Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України (м.Дніпропетровськ) Орлінська Ольга Вікторівна
кандидат геолого-мінералогічних наук, головний геофізик партії обробки та інтерпретації Дніпропетровської геофізичної експедиції “Дніпрогеофізика”, Державний комітет природних ресурсів України (м.Дніпропетровськ) Пивоваров Володимир Леонідович
Провідна установа:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України, кафедра геофізики
Захист відбудеться “ 19 “ квітня 2004 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.05, при Національному гірничому університеті Міністерства освіти і науки України (49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19, тел. (0562)47-24-11.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного гірничого університету Міністерства освіти і науки України за адресою: 49027, м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19
Автореферат розісланий “ 3 “ березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 08.080.05
кандидат геол.-мін наук, доцент А.Л.Лозовий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертації. Зростаюча потреба у створенні власної алмазно-сировинної бази в Україні ставить актуальне завдання – виявлення в її межах родовищ алмазів. Спеціалізовані дослідження алмазоносності України з використанням традиційних методик пошуку не дозволили відкрити промисловозначущі об’єкти. В той же час численні знахідки алмазів різних генетичних типів, мінералів алмазної асоціації, проявів алмазоносних формацій, свідчать про перспективність розташованого в її межах Кіровоградського рудного району. Підходом, який на підставі залучення наявного геологічного і геофізичного матеріалу дасть змогу забезпечити підвищення ефективності прогнозу та якісно новий рівень пошукових робіт з мінімальними матеріальними та фінансовими витратами, має бути вивчення закономірностей розподілу алмазоносних порід у зв’язку із системами розломів відповідно до постулатів Нової ротаційної гіпотези. Такі закономірності встановлені членом-кореспондентом НАН України професором К.Ф.Тяпкіним та його послідовниками стосовно просторового розподілу різних корисних копалин (багатих залізних руд, золота, срібла, нафти), але для алмазоносних порід розглядаються вперше.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з Національною програмою “Розвиток мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року” і є складовою частиною робіт, які виконує казенне підприємство “Кіровгеологія” в межах геологічного завдання 37-56 “Геолого-прогнозні роботи на алмази масштабу 1:200 000 в північно-східній частині Кіровоградського блоку Українського щита” (зареєстровано у Держгеоінформі 18.01.93 р. за №39-93-7/1), відповідальним виконавцем якого є дисертантка..
Мета і завдання дослідження. Мета дослідження полягає у виявленні закономірності розподілу алмазоносних формацій в зв’язку з системами розломів, які виділені за геофізичними даними, у виконанні наукової прогнозної оцінки перспектив алмазоносності Кіровоградського рудного району з нових позицій, що дозволяє цілеспрямовано та ефективно проводити пошукові роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ АЛМАЗОНОСНОСТІ КІРОВОГРАДСЬКОГО РУДНОГО РАЙОНУ ШЛЯХОМ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ РОЗЛОМІВ ФУНДАМЕНТУ (за геолого-геофізичними даними)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок