Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ КООРДИНАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ КООРДИНАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ КООРДИНАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,81 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Руденська Вікторія Володимирівна
УДК 519.876.2:65.014.134:115.658
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ПРОЦЕСІВ КООРДИНАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Лисенко Юрій Григорович,
Донецький національний університет,
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економічної кібернетики
(м. Донецьк).
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Клебанова Тамара Семенівна, завідувач кафедри економічної кібернетики Харківського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Харків);
кандидат економічних наук Крачковський Володимир Вікторович, доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій Інституту економіки та господарського права (м. Донецьк).
Провідна установа:
Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичних методів (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться 30 грудня 2002 року о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд. 101.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24)
Автореферат розіслано 28 листопада 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Становлення ринкових відносин в Україні вимагає кардинального перегляду технологій, форм і методів господарювання. Одним із засобів організації виробництва, управління створенням нових продуктів та послуг, а також при здійсненні цілеспрямованих змін в рамках окремих організацій, компаній, соціально-економічних систем є управління проектами. Так, за різними оцінками на теперешній час близько 40% суспільно корисної діяльності реалізується через різні проекти та програми. Існуючі тенденції більш активного використання проектних структур при організації процесів розвитку і функціонування економічних об'єктів обумовлюють значимість цієї проблеми для сучасної економіки.
Середовище, в якому реалізуються сьогодні проекти в Україні, характеризується високим ступенем нестабільності й мінливості. Оскільки проекти найбільшою мірою піддаються впливу всілякого роду змін та є дуже чутливими до них, якість управління проектами вимагає особливої уваги. Тому ефективне функціонування систем управління проектами пов'язано з необхідністю удосконалення методів управління, що використовуються. У першу чергу, це удосконалення пов'язано з розробкою нових методів планування і координування. Проблеми економіко-математичного моделювання процесів координації розглянуто в роботах багатьох вітчизняних і зарубіжних вчених, серед яких: В.М. Бурков, В.І. Воропаєв, В.М. Глушков, В.А. Забродський, Т.С. Клебанова, Ю.Г. Лисенко,
М.Д. Месарович, М.Л. Разу, В.Д. Шапіро, Ст. Бір, та інш.
Використання ідей адаптивного підходу при організації процесів координації в управлінні проектами дозволяє знизити залежність результатів реалізації проекту від випадкових чинників і звести ризик зриву або невиконання проекту до мінімуму. Задачі, які вирішуються в процесі координації, найкраще можна вирішити шляхом використання апарату економіко-математичного моделювання. Актуальність проблем моделювання процесів координації в системах управління проектами обумовила вибір даної теми дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано в русі держбюджетних досліджень Донецького національного університету “Моделювання динаміки виробничо-економічних систем” Г-00/54 (номер державної реєстрації 0100U001971) та “Моделювання інформаційних і інфологічних систем” Г-00/29 (номер державної реєстрації 0100U001967).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ КООРДИНАЦІЇ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок