Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЯХ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЯХ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

Назва:
СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЯХ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
192
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
МАЛИШКО Олександр Валентинович
УДК 330.322 (477.6)
СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
НА ТЕРИТОРІЯХ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ
Спеціальність 08.10.01 – Розміщення продуктивних сил і
регіональна економіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому національному технічному університеті
МОН України (м. Донецьк).
Науковий керівник – доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Василенко Валерій Миколайович,
Інститут економіко-правових досліджень
НАН України, заступник директора
з наукової роботи (м. Донецьк)
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Онищенко Володимир Олександрович,
Полтавський національний технічний
університет ім. Ю. Кондратюка
МОН України, ректор (м. Полтава)
кандидат економічних наук, доцент
Карлова Наталя Павлівна,
Донецький національний університет
МОН України, доцент кафедри фінансів і
банківської справи (м. Донецьк)
Провідна установа – Таврійський національний університет
ім. В. І. Вернадського МОН України (м. Сімферополь).
Захист відбудеться "22" січня 2004 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.170.01 в Інституті економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіко-правових досліджень НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "15" грудня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Граніш В. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Регіональна економіка в умовах становлення ринкових відносин може бути охарактеризована як сукупність регіональних ринків. Структура регіональних ринків охоплює, крім ринків товарів, послуг, праці, цінних паперів, інформації, знань, також і ринки капіталу. Головним призначенням ринків капіталу є забезпечення інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання, що особливо важливо за умов дефіциту інвестиційних капіталів. Подолання інвестиційної кризи в Україні пов’язано з переносом центру тяжіння кредитної та інвестиційної діяльності у простір регіональної економіки, однією із форм якої сьогодні виступає спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку.
Останнім часом на державному та регіональному рівні в Україні було прийнято багато нормативно-правових актів стосовно реалізації спеціального режиму інвестиційної діяльності, однак в них не акцентувалася увага на фінансових методах її стимулювання. Дослідження показали, що наукові розробки з питань забезпечення балансу інтересів учасників інвестиційної діяльності та визначення ролі банківського капіталу, як стимулятора інвестиційної діяльності підприємств, потребують уточнення і подальшого розвитку. Також серед найважливіших напрямків наукових досліджень залишається необхідність посилення ролі малого бізнесу на територіях пріоритетного розвитку з метою створення там робочих місць.
Потреба повноцінної реалізації саме економічних методів стимулювання інвестиційної діяльності обумовлена гостротою соціально-економічних проблем територій. Тому зростає важливість наукового дослідження специфіки стимулювання інвестиційної діяльності великих, середніх та малих підприємств на територіях пріоритетного розвитку на основі фінансових методів, що й обумовлює актуальність теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Донецького національного технічного університету МОН України у рамках теми № Н-5-99 “Діалектика господарського втілення вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку” за напрямком “Програмні методи управління територіями пріоритетного розвитку” (1999-2002 рр.), а також теми № Д-9-02 “Розвиток теоретичних основ формування господарських рішень в умовах ризику” за напрямком “Рекомендації з фінансового забезпечення господарської діяльності в ринкових умовах” (2003 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРИТОРІЯХ ПРІОРИТЕТНОГО РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок