Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩЕННЯ ТЯГОВО-ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ ВИЗНАЧЕННЯМ ОПТИМАЛЬНОЇ ШВИДКІСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА

ПОКРАЩЕННЯ ТЯГОВО-ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ ВИЗНАЧЕННЯМ ОПТИМАЛЬНОЇ ШВИДКІСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА

Назва:
ПОКРАЩЕННЯ ТЯГОВО-ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ ВИЗНАЧЕННЯМ ОПТИМАЛЬНОЇ ШВИДКІСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,67 KB
Завантажень:
64
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Національний транспортний університет
Гринів Олександр Іванович
УДК 629.113.073.286
ПОКРАЩЕННЯ ТЯГОВО-ШВИДКІСНИХ
ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ
ВИЗНАЧЕННЯМ ОПТИМАЛЬНОЇ ШВИДКІСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
Спеціальність 05.22.02 - автомобілі і трактори
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Сахно Володимир Прохорович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Автомобілі”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Солтус Анатолій Петрович, Кременчуцький державний політехнічний університет, завідувач кафедри “Автомобілі і трактори”;
кандидат технічних наук, доцент
Олефір Олексій Ігорович, Національний авіаційний університет, Інститут транспортних технологій, кафедра технології аеропортів.
Провідна установа: Національний університет “Львівська політехніка”, кафедра “Автомобілебудування” м. Львів.
Захист відбудеться “_26_”_листопада__2004 р., о 10 00 годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.03 в Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул.. Кіквідзе, 42.
Автореферат розіслано “ 25” жовтня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Матейчик В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Значне зростання парку легкових автомобілів у державному та приватному користуванні частково викликано розгортанням виробництва автомобілів на вітчизняних заводах, які співпрацюють з іноземними інвесторами, що займають домінуючі позиції в розробках нових базових моделей. Робота вітчизняних конструкторів здебільшого зосереджена на створенні різних модифікацій базових моделей в інтересах поширення збуту, коли більше враховуються конкретні вузькі інтереси покупців із різних верств населення. Яскравим прикладом може бути створена модифікація автомобіля ДЕУ Сенс на базі ДЕУ Ланос.
Малосерійне виробництво легкових авто-мо-бі-лів на переобладнаних для цього машинобудівних заводах іншого профілю, які набувають вигляд автоскладальних підприємств для автомобілів, раніше відпрацьованої конструкції, вимагають модернізації з метою оновлення та використання агрегатів вітчизняного виробництва. При зазначених обставинах розробки з теорії і конструювання легкових автомобілів можуть застосовуватися у практичній діяльності конструкторських відділів не тільки на великих заводах, але і на підприємствах малої та середньої потужності виробництва автомобілів.
Відповідні наукові розробки з теорії та конструювання легкових автомобілів мають будуватись на фундаментальних основах теорії автомобіля з використанням системного підходу, сучасних математичних методів, обчислювальної техніки та електроніки. У розрахункових та експериментальних дослідженнях мають бути відтворені новітні досягнення з розвитку конструкції сучасних легкових автомобілів, відомі із світової практики. Для цього потрібно розробляти нові методики, поширювати багатоваріантний аналіз з пошуками шляхів до оптимізації агрегатів та засобів управління для сімейства нових легкових автомобілів. Наукові методи оперативного визначення експлуатаційних якостей різних моделей легкових автомобілів мають бути достатньо надійними та достовірними.
Серед загальноприйнятих характеристик техніко-експлуатаційних властивостей легкового автомобіля провідне положення займають тягово-швидкісні, що сприяють значному поліпшенню прийомистості при розгоні та на обгонах, здатності до подолання підйомів дороги, а в цілому забезпечують зростання середньої швидкості руху при помірних витратах палива.
Удосконалення наукових методів кількісної та якісної оцінки тягово-швидкісних властивостей автомобілів, а також системні пошуки заходів до їх покращення при сучасних можливостях вітчизняного автомобілебудування є актуальною задачею.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ПОКРАЩЕННЯ ТЯГОВО-ШВИДКІСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ ВИЗНАЧЕННЯМ ОПТИМАЛЬНОЇ ШВИДКІСНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок