Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ(теоретичні і практичні аспекти)

ПРОГНОЗУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ(теоретичні і практичні аспекти)

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ(теоретичні і практичні аспекти)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
331
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
АБСАВА Людмила Олександрівна
УДК: 338.27: 631.164.23: 338.432
ПРОГНОЗУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ
(теоретичні і практичні аспекти)
08.07.02. – Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Херсонському державному аграрному університеті,
Міністерство аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Благодатний Володимир Іванович,
Херсонський державний аграрний університет,
завідувач кафедри організації виробництва
та агробізнесу
Офіційний опонент – доктор економічних наук, професор
Рабштина Василь Михайлович,
Полтавська державна аграрна академія,
завідувач кафедри економіки та маркетингу
Офіційний опонент – кандидат економічних наук, доцент
Покатилова Валентина Іванівна,
Херсонський економіко – правовий інститут,
ректор
Провідна установа – Інститут аграрної економіки УААН,
відділ інвестицій в АПК, Міністерство аграрної
політики України, м. Київ
Захист відбудеться 25.04.2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 в Дніпропетровському державному аграрному університеті, 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд.342
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25
Автореферат розісланий 22.03.2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Успішне проведення ринкових реформ в аграрному секторі України неможливе без ефективної структурно-інвестиційної перебудови економіки з метою створення сприятливого інвестиційного клімату.
В економічному житті кожної країни інвестиції домінуючий чинник розвитку. Вони посідають провідне місце у відтворенні виробничих ресурсів, а отже, і в прискоренні економічного зростання.
В агропромисловому виробництві в останні роки намітилася тенденція випереджаючого спаду обсягів інвестицій в господарствах усіх форм власності. Внаслідок цього сформований раніше ресурсний потенціал рік у рік вичерпується. Фактичні строки експлуатації основних засобів у 2-2,5 рази перевищують нормативні.
За таких умов необхідна активізація інвестиційних процесів з метою пошуку додаткових джерел залучення інвестицій і підвищення інвестиційної привабливості аграрного сектору.
Проблеми теорії і практики інвестиційних процесів в агропромисловому виробництві знайшли відображення в роботах вітчизняних науковців: В.Г.Андрійчука, В.А.Анічина, В.І.Благодатного, П.П.Борщевського, Ю.О.Бойка, П.І.Гайдуцького, М.В.Гладя, Б.В.Губського, В.М.Гурєєва, А.Д.Діброва, Б.А.Дорашева, Т.В.Дорошенка, Р.А.Івануха, М.І.Кісіля, С.О.Коваля, І.І.Лукінова, Т.Є.Мазнєва, П.М.Макаренка, А.В.Македонського, Л.Ю.Мельника, В.Я.Месель-Веселяка, О.М.Онищенка, Г.М.Підлісецького, П.Т.Саблука, В.І.Соколова, О.М.Царенка, Л.П.Чижова, О.М.Шпичака, С.Г.Юрія, В.В.Юрчишина та інших.
Значний інтерес з точки зору методології інвестиційних процесів представляють роботи зарубіжних авторів: Дж.Кейнса, Х.Спримена, А.Маршалла, В.Ойкена, Дж.Хікса, Х.Хеймера.
При вивченні і узагальненні зарубіжного і вітчизняного досвіду інвестування аграрного сектору економіки було встановлено, що далеко не всі аспекти цього питання сучасної економіки достатньо опрацьовані. До цього часу в наукових дослідженнях практично не знайшли відбиття ряд методологічних і методичних питань створення системи оцінок інвестування. Особливо це стосується визначення та обґрунтування переваг того чи іншого чинника інвестиційної привабливості аграрного сектору, що є головною умовою залучення додаткових інвестицій.
На етапі реформування системи господарювання, коли відчувається гостра потреба у додаткових вкладеннях капіталу з метою відтворення матеріально-технічної бази, достатньо актуальним питанням є прогнозування обсягу інвестицій та величини впливу основних економічних факторів на інвестиційну привабливість аграрного сектору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 



Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ АГРАРНОГО СЕКТОРУ(теоретичні і практичні аспекти)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок