Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВІДКРИТА ТОРАКАЛЬНА ТРАВМА З ПОШКОДЖЕННЯМ СЕРЦЯ

ВІДКРИТА ТОРАКАЛЬНА ТРАВМА З ПОШКОДЖЕННЯМ СЕРЦЯ

Назва:
ВІДКРИТА ТОРАКАЛЬНА ТРАВМА З ПОШКОДЖЕННЯМ СЕРЦЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
307
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМОЇ ОСВІТИ
ім.П.Л.ШУПИКА
ВОРОБЕЙ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 617.54-001+616.12-001
ВІДКРИТА ТОРАКАЛЬНА ТРАВМА З ПОШКОДЖЕННЯМ СЕРЦЯ
14.01.03 – хірургія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському науково-практичному центрі
екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України.
Науковий керівник доктор медичних наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова АМН України
Довгань Олександр Михайлович;
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Гетьман Вадим Григорович,
професор кафедри торакальної хірургії і пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України;
доктор медичних наук, професор Урсуленко Василь Іванович,
головний науковий співробітник Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова АМН України.
Захист відбудеться 10.10.2007 р. о 13 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.613.08. в Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України за адресою: 04112, м.Київ, вул.Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика МОЗ України за адресою: 04112, м.Київ,вул.Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий 10.09.2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д.26.613.08
к.мед.н., доцент М.М.Гвоздяк
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В останнє десятиріччя у всьому світі, в тому числі і в Україні, спостерігається погіршення криміногенної обстановки, про що свідчить збільшення кількості злочинних життєнебезпечних пошкоджень, в тому числі поранення серця і перикарду. З цієї точки зору не є винятком травмонебезпечне середовище в м.Києві. За даними літературних джерел, частота поранень серця складає від 10 до 12% серед усіх випадків поранень з відкритою торакальною травмою. Незважаючи на великий історичний досвід операційного лікування поранень серця, який накопичено за останні десятиріччя, летальність внаслідок таких пошкоджень залишається досить високою і складає, за даними різних авторів, від 21,9% до 81,3% (Л.Н. Бісенков, 1999; Замятин П.Н., Голобородько Н.К. та ін., 2003.; Абакумов М.М. та ін., 2004; R. Coimbra, 1995). Відносно незначна кількість випадків поранень серця в межах однієї клініки не дозволяє провести достатній науково-обгрунтований аналіз, що є характерним для вітчизняної медицини. Переважна більшість авторів приводять лише порівняльний статистичний матеріал, а в окремих випадках повідомлення носять спірний або не зовсім переконливий характер. Причиною негативних наслідків надання медичної допомоги даному контингенту постраждалих є відсутність регламентованих стандартів лікування протокольного характеру, які б на сучасному рівні дозволяли вдосконалювати та впроваджувати обґрунтовані принципи, методики і послідовність лікувальних заходів та були б адаптовані до існуючої системи охорони здоров’я України на всіх рівнях.
Усе це разом визначило зміст даного дослідження, його мету і основні задачі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з планом науково-дослідних робіт УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України і є фрагментом комплексної теми “Надання медичної допомоги хворим на травматичну хворобу внаслідок впливу екстремальних факторів антропо-техногенного походження”
№ держ.регістрації 0103 U 0006037.
Мета дослідження: – покращити результати хірургічного лікування постраждалих з пораненням серця при відкритій торакальній травмі зі створенням науково-обгрунтованої схеми надання хірургічної допомоги в залежності від клініко-анатомічного характеру пошкодження та рівня порушення вітальних функцій у постраждалого.
Для досягнення поставленої мети були визначені наступні завдання:
1. Вивчити клініко-епідеміологічну структуру контингенту постраждалих з відкритою торакальною травмою з пораненнями серця.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВІДКРИТА ТОРАКАЛЬНА ТРАВМА З ПОШКОДЖЕННЯМ СЕРЦЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок