Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ

Загрузка...

ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ / сторінка 16

Назва:
ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,20 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Знання ступеня і вектора відхилення тонусу ВНС дозволяє більш ефективно провести корекцію вегетативних порушень і попередити подальший розвиток функціональної патології.
4. У хворих із первинним пролапсом мітрального клапана на фоні ваготоніі третього ступеня рекомендовано використання масажу комплекса біологічно активних точок, що дозволяє зменшити ступінь дисфункції ВНС, і як наслідок, зменшити вираженість пролапса.
5. Особам із синдромом дисплазії сполучної тканини, а також родичам пацієнтів із захворюваннями, асоційованими з Hp, рекомендовано проведення скрінінгового дослідження (анкетування, іридоскопія) з метою виявлення передвиразкових захворювань, з наступним цілеспрямованим ендоскопічним дослідженням. Цим групам осіб рекомендовано проведення первинної профілактики гастродуоденальних виразок.
6. В комплексному лікуванні виразок гастродуоденальної зони, які тривало не загоюються, у пацієнтів із супутньою дисфункцією ВНС, а також у тих, що зазнали впливу іонізуючого випромінювання, рекомендовано застосування внутрішньотканьового електрофорезу Н2 – блокатора гістаміна - кваматела, що дозволяє збільшити частоту рубцювання виразок і знизити термін їх епітелізації.
7. У санаторії хворим із виявленими інкорпорованими радіонуклідами в комплексі відновлюваного лікування рекомендовано застосування природних сорбентів (сирих овочів і фруктів), фітотерапії, лікувальних мінеральних вод, які сприяють елімінації радіонуклідів.
8. У санаторії у хворих, які зазнали впливу іонізуючого випромінювання, рекомендовано вивчення показників імунної системи. Порушення імунітету у цих хворих сприяє збільшенню частоти сполученої патології. Застосування в лікувальному комплексі кліматотерапії, водолікування, фітотерапії дає можливість нормалізувати функцію імунної системи у цих хворих.
9. В комплексі лікування сполученої вегето-кардіо-дигестивної патології, у тому числі і в санаторії, рекомендовано використання фітопрепарату софором, який справляє заспокійливу, помірну антибактеріальну дію при хелікобактеріозі і дисбактеріозі кишечника, має нормалізуючий вплив на ліпідний та вуглеводний обміни.
10. З метою зменшення вираження вегетативної дисфункції у хворих із неврозом, обумовленим надмірною інформаційною перевантаженістю, рекомендовано протягом 2 – 3 місяців застосування масажу шести біологічно активних точок, що справляє загально зміцнюючу і нормалізуючу функції ВНС дію.
11. В комплексні санаторно-курортного лікування сполученої вегето-кардіо-дигестивної патології рекомендовано включати лікувальну середньої мінералізації хлорі дно-натрієву воду “Чайка” (м.Євпаторія).
СПИСОК ОСНОВНИХ ДРУКОВАНИХ ПРАЦЬ, ОПУБЛІКОВАНИХ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.Монотерапия внутритканевым электрофорезом фамотидина труднозаживающих язв у ликвидаторов аварии на ЧАЭС // Вест. физиотерап. и курортол.-1997.-№ 1.С. 33-34 ( співавт. Лукаш Н.В.,Гончаренко В.А).Автор забезпечила підбір та аналіз літературних джерел і математичну обробку одержаних результатів, літературно оформила роботу.
2.Оптимизация диагностики и лечения неязвенной диспепсии желудка // Таврический медико-биологический вестник.-1998.-№ 1-2.-С. 51-53 (співавт. Лукаш Н.В., Самир А.Х.,Ковинский В.В.) Автор забезпечувала підбір літературних джерел, математичну обробку одержаних результатів, проводила іридодіагностику хворих невиразковою диспепсією.
3.Оптимізація діагностики та лікування захворювань стравоходу та кардіп в санаторно-курортних умовах.// Медичні перспективи .-1998.-№4.-С.31-37.
4.Гастроэнтерологические болезни у детей, их виявление и лечение в санаторно-курортных условиях.// Вест.физиотерап. и курортол..-1998.-№3-С. 31-33.
5. Опыт лечения минеральной водой “Чайка” заболеваний органов пищеварения.// Вест. физиотерап. и курортол.-1998.-№4.-С.24-26.( співавт. Лукаш Н.В., Гофельд А.М.,Бородина Т.Н.).Автор у санаторіп добирала хворих, які потребують лікування мінеральною водою. Аналізувала результати діагностики й лікування.
6. Патология органов пищеварения у лиц, подвергшихся воздействию ионизирующего излучения, и ее санаторно-курортное лечение.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок