Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ

Загрузка...

ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ / сторінка 5

Назва:
ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
34,20 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Автор самостійно планував мету й задачі дослідження. Всі дослідження виконувались автором самостійно на базі санаторію “Чайка” та Міжнародного дитячого центру (м. Євпаторія), а також на клінічних базах кафедр внутрішніх хвороб, гастроентерологіп й терапіп ФПО КДМУ ім. С.І. Георгієвського. Самостійно проведено аналіз результатів дослідження з використанням пакетів сучасних статистичних програм. Самостійно написані всі розділи дисертаціп, підготовлено обговорення одержаних результатів дослідження і сформульовані висновки роботи. Результати досліджень впроваджені в практику охорони здоров'я.
Апробація результатів дисертаціп. Результати досліджень доповідались на:1.Ювілейній конференціп, присвяченій 60- річчю Євпаторійського курорту-1996 р.
2.Міжнародному симпозіумі, присвяченому новому напрямку в гепатологіп.Санкт-Петербург, 1996 р.
3.Республіканській науково-практичній конференціп “ Абдомінальна радіологія”, Ялта, 1996 р.
4.Другому Украпнському тижні гастроентерологів.Дніпропетровськ,1997 р.
5.Науковій сесіп ЦНДI гастроентерологіп .Москва,1997 р.
6.Міжнародній науково-практичній конференціп”Фармакотерапія органів травлення” Полтава,2001 р.
7.Засіданнях наукових товариств терапевтів, фізіотерапевтів і гастроентерологів Криму.1998,1999,2001,2002 рр.
Обговорення дисертаціп на спільному засіданні кафедр терапіп, курортологіп та фізіотерапіп відбулося 27 червня 2002 р.
Публікації. Основні положення дисертаціп повністю викладені в 31 науковій праці, в тому числі в наукових журналах ВАК-22 статті, із них самостійних -11. Зареєстровано 13 раціоналізаторських пропозицій.
Структура та обсяг дисертаціп. Дисертація викладена на 313 сторінках машинопису. Ілюстрована 28 рисунками і 50 таблицями. Дисертація складється зі змісту, переліку умовних скорочень, вступу, 6 розділів ( огляд літератури, методи дослідження і лікування, характеристика хворих, власні спостереження,експериментальна частина, оптимізація діагностики й лікування хворих зі сполученою патологією з перевагою клініки захворювань органів травлення, оптимізація діагностики й лiкування хворих зі сполученою патологію з перевагою клініки захворювань серцево-судинноп системи, обговорення одержаних результатів), висновків, практичних рекомендацій, списку використаних літературних джерел (512 праць, із них 420 вітчизняних і 92 зарубіжних.) та 2 додатків.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
Для досягнення основноп мети роботи й вирішення поставлених задач були проведені експериментальні й клінічні дослідження.
В експерименті вивчено вплив мінеральноп води “ Чайка” (м.Євпаторія) на основні функціп шлунка та печінки. Хімічний аналіз води , проведений у Центральному НДІ курортологіп і фізіотерапіп (м. Москва) і в лабораторіп гідрогеологічноп станціп (м. Саки),показав, що пп параметри відповідають вимогам, які ставляться до лікувальних вод. Вона середньоп мінералізаціп, хлорідно-натрієвого складу, малолужна, мiстить біологічно активні елементи ( бром, йод) і мікроелементи ( марганець, цинк,мідь, нікель).
Вплив мінеральноп води “Чайка” на шлункову секрецію вивчали на двох собаках із ізольованим шлуночком за І.П. Павловим. На кожному собаці проведено по 5 серій експериментів. У першій серіп вивчалась шлункова секреція на харчовi подразники: хліб (300 г), молоко (500 мл), м'ясо ( 200г). У другій серіп вивчали вплив на шлункову секрецію водопровідноп води (200 мл),уведеноп у шлунок за 30 хвилин до харчових подразників. У третій серіп замість водопровідноп води уводилась вода “Чайка”. У четвертій і п'ятій серіях вивчали вплив на шлункову секрецію водопровідноп та мінеральноп води, уведеноп в шлунок за 1,5 години до харчових подразників.
Результати проведених експериментів показали,що вода “Чайка”, введена у шлунок собаки за 0,5 години до харчових подразників, вірогідно підвищує шлункову секрецію та кислотність, а введена за 1,5 години знижує.Таким чином, “Чайка” справляє на шлункову секрецію та кислотність таку ж дію, як і iнші (Миргородська, Моршинська) класичні мінеральні води (В.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА Й ЛІКУВАННЯ СПОЛУЧЕНОЇ ВЕГЕТО-КАРДІО-ДИГЕСТИВНОЇ ПАТОЛОГІЇ НА САНАТОРНО-КУРОРТНОМУ ЕТАПІ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок