Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕЖОРСТКИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕЖОРСТКИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕЖОРСТКИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,30 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Технологічне забезпечення виготовлення нежорстких гвинтових загот
овок


тернопільський державний технічний університет
імені івана пулюя
ГУДЬ ВІКТОР ЗІНОВІЙОВИЧ
УДК 621.81
ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕЖОРСТКИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК
05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
 
тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: | доктор технічних наук, професор
Пилипець Михайло Ількович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
завідувач кафедри “Комп’ютерні технології в машинобудуванні”.
доктор технічних наук, професор
Карпусь Владислав Євгенович,
Національний технічний університет “
Харківський політехнічний інститут”,
професор кафедри “Технологія машинобудування та металорізальні верстати”;
кандидат технічних наук
Стойко Ігор Іванович,
Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Менеджмент підприємницької діяльності”.
Харківський науково-дослідний інститут технології машинобудування Міністерства мінпромполітики України, м. Харків.
Захист відбудеться “4” липня 2006 р. о 1400 на засіданні спеціалізованої вченої ради К58.052.03 Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська 56.
Автореферат розісланий “__” червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Данильченко Л.М.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У покращенні матеріально-технічної бази машинобудування значна роль відводиться створенню передових високоефективних ресурсоощадних технологічних процесів виготовлення деталей машин із стабільними техніко-експлуатаційними показниками, що забезпечить підвищення ефективності виробництва шляхом зниження матеріаломісткості виробів, енергозатрат та собівартості.
В сучасних конструкціях машин використання гвинтових пристроїв, їх номенклатура та конструктивне виконання відповідно до призначення, галузі застосування та специфіки експлуатації постійно зростає, питома вага яких складає 40-45%. Важливим фактором, який впливає на показники якості, надійності та довговічності машин із гвинтовими конструкціями є технологія виготовлення основних робочих органів - гвинтових деталей.
Жорсткі гвинтові елементи циліндричної форми та технології їх виготовлення вивчені достатньо на відміну від гвинтових деталей з нежорстких навивних заготовок. На даний час в Україні використання механізмів з нежорсткими профільними робочими органами обмежене внаслідок неможливості застосування відомих методів формоутворення гвинтових деталей до вимог інженерної практики створення нежорстких гвинтових деталей високої якості.
Загалом, технічні та експлуатаційні вимоги до машин з гвинтовими пристроями свідчать про необхідність вдосконалення конструктивних параметрів робочих органів та технології їх виготовлення.
Тому вирішення науково-прикладної задачі, яка полягає в розробленні технологічних процесів та технологічного забезпечення виготовлення нежорстких гвинтових деталей (НГД) машин високої якості є актуальною, доцільною та перспективною для машинобудівної галузі з огляду на необхідність впровадження конкурентноздатних технологій з високими техніко-економічними показниками.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано в Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя відповідно до наукової тематики кафедри “Технологія машинобудування” та координаційного плану Комітету з питань науки і техніки України (розділ “Машинобудування”, поз.43 “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні на 2000–2005 роки”), за якими виконувалися держбюджетні теми; номери державної реєстрації 0102U002302, 0104U000640 №0199U003997.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕЖОРСТКИХ ГВИНТОВИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок