Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ І РЕАЛІЗАЦІЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ ПОЛІЕТИЛЕН - ГЕРМАНІЙ

СИНТЕЗ І РЕАЛІЗАЦІЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ ПОЛІЕТИЛЕН - ГЕРМАНІЙ

Назва:
СИНТЕЗ І РЕАЛІЗАЦІЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ ПОЛІЕТИЛЕН - ГЕРМАНІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОФІЗИКИ І РАДІАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Коломієць Сергій Миколайович
УДК 539.2:535.3
СИНТЕЗ І РЕАЛІЗАЦІЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ
ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ ПОЛІЕТИЛЕН - ГЕРМАНІЙ
01.04. 07 фізика твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України і в Інституті електрофізики і радіаційних технологій Національної академії наук України.
Науковий
керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
Беляєва Алла Іванівна,
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, професор кафедри загальної та експериментальної фізики.
Офіційні
опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор
Мамалуй Юлія Олександрівна,
Донецький національний університет, професор кафедри загальної фізики та дидактики фізики;
доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Литвиненко Володимир Вікторович,
Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України, вчений секретар.
Провідна
установа: Інститут монокристалів НАН України, відділ напівпровідникових оптичних кристалів.
Захист відбудеться 12.03.2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .245.01 при Інституті електрофізики і радіаційних технологій НАН України за адресою: 61003, м. Харків, вул. Гамарника, 2, корпус У-3, НТУ “ХПІ”, ауд. 204.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту електрофізики і радіаційних технологій НАН України за адресою: 61024, м. Харків, вул. Гуданова, 13. Відзив на автореферат дисертації надсилати на адресу: 61002, м. Харків, вул. Чернишевського, 28, а/с 8812.
Автореферат розісланий 09.02. 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д .245.01 Пойда А.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Дослідження, які спрямовані на з’ясування особливостей розповсюдження хвиль різної фізичної природи в багатошарових твердотільних системах, актуальні для багатьох галузей фізики. Наприклад, багато природних структур можуть бути змодельовані багатошаровим середовищем. Прикладна фізика твердого тіла дає багато прикладів поширення хвильових процесів в періодичних структурах. За допомогою таких систем, що поглинають падаючу на них енергію, розв'язують проблеми звукоізоляції в акустиці, завдання щодо конструювання стійких до коливань температури шаруватих огорож та інші. Зокрема, багатошарові системи (БС) є найважливішими елементами сучасних оптоелектронних та оптичних приладів. Якість БС багато в чому визначає характеристики цих приладів. У даний час посилюються вимоги до характеристик БС, розширюється сфера їх функціонального застосування, постає необхідність створення систем з новими фізичними властивостями. Вирішення цих проблем вимагає проведення комплексних наукових досліджень, спрямованих на розв’язання таких конкретних завдань: 1) вибір і дослідження нових матеріалів; 2) створення нових методик синтезу, що застосовуються для вибору оптимальних параметрів та розрахунку конкретних типів БС; 3) розробка нових критеріїв якості, які адекватно відображають вимоги до фізичних характеристик БС. Ці завдання вимагають одночасного рішення для створення найбільш ефективних нових БС.
Зокрема, для вирішення задач щодо фільтрації випромінювання в широкому діапазоні довжин хвиль – від ультрафіолетової до середньої інфрачервоної (ІЧ) області включно – на сьогодні кращі характеристики мають багатошарові інтерференційні системи (БІС), в основі яких лежать багатошарові тонкоплівкові системи. Створення таких систем для дальнього ІЧ діапазону пов'язано з додатковими специфічними експериментальними труднощами. У даний час ІЧ випромінювання використовується в багатьох галузях науки і техніки. Слід виділити наземні і бортові астрофізичні дослідження, ІЧ фотоелектроніку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИНТЕЗ І РЕАЛІЗАЦІЯ ОПТИМАЛЬНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ ПЕРІОДИЧНОЇ СИСТЕМИ ТИПУ ПОЛІЕТИЛЕН - ГЕРМАНІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок