Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОТИБОРСТВО У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОТИБОРСТВО У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОТИБОРСТВО У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,44 KB
Завантажень:
374
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
СТРАННІКОВ Андрій Миколайович

УДК 355.48 (73) “ХХ”
ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОТИБОРСТВО У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.
20.02.22 – військова історія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
????? – 2007


??????????? ? ???????.
Робота виконана на кафедрі гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.
???????? ????????: | ???????? ?????????? ????
????? ?????? ??????????,
?????????? ???????? ???????? ??????? ??. ?????? ?????????, ???????? ??????? ???????????? ?? ?????????-??????????? ?????????
???????? ????????:
| ?????? ?????????? ????
???????? ?????? ???????????,
??????????? ???????? ?????? ??????? ???????,
????????? ??????? ?????? ?? ??????? ???????????? ?????????;
???????? ?????????? ????, ??????
????????? ????? ???????????,
??????????? ???????? ??????? ???????, ????????? ??????? ??????? ???? ?? ???????? ?????????.
???????? ????????: |
Київський національний університет внутрішніх справ МВС України, м. Київ.
Захист відбудеться “27“ квітня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.15 у Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С. Бандери, 12, корп. 4, ауд. 204.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська, 1.
 
Автореферат розісланий “ 07 ” березня 2007 р.
Вчений секретар
??????????????? ?????? ???? ????? ?.?.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Світова спільнота вже давно „переросла” те розуміння збройних конфліктів, згідно з якими велася друга світова війна. Технічний прогрес сказав своє вагоме слово, і тепер навіть „ядерна війна” є вже „вчорашнім днем” у воєнному мистецтві. Якщо баталії Великої Вітчизняної війни нині можна умовно віднести до війн четвертого покоління, збройні конфлікти із застосуванням ядерної зброї – до п’ятого, то на новітньому етапі йдеться про війни шостого покоління, яскравим прикладом яких стали воєнні дії в зоні Перської затоки та в Югославії.
Обґрунтуванням доцільності проведення цього дослідження є практична відсутність в Україні наукових праць з такої проблематики, в яких був би узагальнений досвід ведення інформаційно-психологічного протиборства в локальних війнах і збройних конфліктах другої половини XX сторіччя з глибоким аналізом його форм та способів, а також взаємозв’язку з інформаційною безпекою та інформаційною війною тощо.
Актуальність теми зумовлена двома головними чинниками. Перший з них полягає в тому, що орієнтація воєнної політики України на реалізацію принципу оборонної достатності за умов скорочення Збройних Сил та економічної кризи визначає необхідність пошуку якісно нових шляхів забезпечення воєнної безпеки держави, пріоритетного розвитку таких форм і методів збройної боротьби, які б забезпечували високий рівень бойової готовності військ і підвищення якісних параметрів озброєння та військової техніки.
Сутність другого чинника полягає в тому, що останнім часом у періодичних виданнях дедалі частіше з’являються публікації, в яких розглядають такі поняття, як „інформаційна безпека”, „інформаційно-психологічна боротьба”, „інформаційна зброя” тощо. І якщо ці поняття відображають об’єктивно існуючі в світі тенденції зміщення способів і методів забезпечення своїх інтересів сторонами, що протиборствують, в якісно іншу, відмінну від традиційного розуміння сферу „воєнних дій”, а саме – в інформаційно-психологічну, то ці тенденції і повинні визначати сьогодні відповідні пріоритетні напрямки вдосконалення та розвитку Збройних Сил України, що забезпечують відповідність їхнього рівня сучасним реаліям та ефективне розв’язання завдань воєнної безпеки. Понад те, орієнтація на них дасть змогу максимально ефективно прогнозувати можливі „переходи” евентуального противника в реального та своєчасно реагувати на це адекватним чином, наприклад, шляхом вжиття заходів з попередження цих процесів або запобігання їм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНЕ ПРОТИБОРСТВО У ВОЄННИХ КОНФЛІКТАХ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ ХХ СТ.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок