Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ НА ОСНОВІ БІОМЕХАНІЧНИХ МОДЕЛЕЙ СТРИБКІВ І ПЕРЕМІЩЕНЬ

ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ НА ОСНОВІ БІОМЕХАНІЧНИХ МОДЕЛЕЙ СТРИБКІВ І ПЕРЕМІЩЕНЬ

Назва:
ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ НА ОСНОВІ БІОМЕХАНІЧНИХ МОДЕЛЕЙ СТРИБКІВ І ПЕРЕМІЩЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,47 KB
Завантажень:
404
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Горчанюк Юрій Андрійович
УДК 796.333.7:06.004
ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ НА ОСНОВІ БІОМЕХАНІЧНИХ МОДЕЛЕЙ СТРИБКІВ І ПЕРЕМІЩЕНЬ
24.00.01. – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Харків – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківській державній академії фізичної культури, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник - доктор педагогічних наук, професор
Єрмаков Сергій Сидорович,
Харківська державна академія дизайну і мистецтв, проректор з наукової роботи, завідувач кафедрою фізичного виховання.
Офіційні опоненти:
доктор біологічних наук, професор
Друзь Валерій Анатолійович,
Харківська державна академія фізичної культури, професор кафедри біологічних основ фізичного виховання і спорту;
кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент
Ковцун Василь Іванович,
Львівський державний інститут фізичної культури,
декан заочної форми навчання і післядипломної освіти.
Провідна установа – Державний науково-дослідний інститут фізичної культури і спорту, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
 
Захист дисертації відбудеться 16 квітня 2004 р., о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.862.01 Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури (61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99).
Автореферат розісланий 15 березня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Ашанін В.С.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Постійно зростаючий рівень тренувальних і змагальних навантажень у сучасному спорті, посилення конкуренції, введення в програму Олімпійських ігор нових видів спорту, таких як пляжний волейбол, визначає пошук нових напрямків удосконалення технічної майстерності спортсменів. Розробка й обґрунтування перспективних технологічних методик підготовки спортсменів у пляжному волейболі, які спираються на всебічні достовірні наукові дослідження, вимагають комплексного вивчення проблем з різних позицій.
Проблеми підготовки спортсменів досить докладно вивчалися на прикладі організації тренувань в олімпійських видах спорту [Платонов В.М. 1997, 1999], у різних кліматичних умовах [Булатова M.М. 1997., Сахновский К.П. 1997], також досліджувались особливості пересування спортсменів по покриттям різної якості (твердих і пружних-пластичних) [Дишко Б.А. 2000; Єрмаков С.С. 1997; Попов Г.І., Стеблецов Г.А., 2003], взаємодії спортсмена з зовнішнім предметним середовищем і різним станом біомеханічної системи “спортсмен-зовнішнє предметне середовище” [Друзь В.А., 2000; Єрмаков С.С., 1997; Лапутін А.М., 2000], підготовки спортсменів у пляжному волейболі [Arthurе R., 2001; Karch Kiraly, Bryon Shewman, 1999; Meyer Verlag, 1999; Stefan Homberg, 1994; Костюков В.В., 1999]. Однак залишаються невирішеними проблеми біомеханічного обґрунтування техніки переміщень і стрибків спортсмена по сипучих покриттях майданчиків, які характерні для пляжного волейболу. Тому розробка біомеханічних критеріїв якості технічної підготовки спортсменів у пляжному волейболі з урахуванням особливостей переміщень і стрибків у визначених умовах зовнішнього предметного середовища залишається актуальної.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до Зведеного плану науково-дослідних робіт Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту на 2001-2005р. по темі 1.2.18 “Оптимізація учбово-тренувального процесу спортсменів різного віку і кваліфікації в спортивних іграх” (номер державної реєстрації 0101U006471).
Мета роботи. Теоретичне й експериментальне обґрунтування технічної підготовки спортсменів у пляжному волейболі на основі біомеханічних моделей переміщень і стрибків.
Задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ТЕХНІЧНА ПІДГОТОВКА СПОРТСМЕНІВ У ПЛЯЖНОМУ ВОЛЕЙБОЛІ НА ОСНОВІ БІОМЕХАНІЧНИХ МОДЕЛЕЙ СТРИБКІВ І ПЕРЕМІЩЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок