Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ / сторінка 7

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,25 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
4. Розміщення вантажних транспортно-розподільчих комплексів
Як показали розрахунки, у цілому обсяги вантажів і кількість станцій, які припадають на зони обслуговування, розподілені пропорційно розміщенню продуктивних сил і рівню транспортної забезпеченості. Найбільш завантаженими є ТРК Донецьк, Кривий ріг, Дніпропетровськ – частка цих центрів у загальному обсязі вантажних перевезень перевищує 10%.
Майже всім транспортно-розподільчим комплексам притаманний увізний характер роботи; перевищення обсягів відправлення над обсягами прибуття вантажів на ТРК Донецьк, Луганськ і Кривий Ріг обумовлено спеціалізацією Донецького і Придніпровського регіонів і вивізним характером роботи Донецької і Придніпровської залізниць. Крім того, більшість транспортно-розподільчих комплексів мають прикордонну спеціалізацію.
Аналізуючи роботу інтермодальної транспортної системи, необхідно відзначити, що обсяги вантажної обробки в Чернівецькому, Ковельському та Чернігівському центрах, обумовлені переважно транспортною спеціалізацією даних ТРК та відсутністю в цих регіонах вантажоутворювальних галузей економіки, на сьогодні є незначними. Перспективне прогнозування обсягів вантажних перевезень в Україні й інтенсивний розвиток МТК сприятимуть підвищенню їх завантаженості.
При оцінці функціонування інтермодальної транспортної системи було використано критерій максимізації ефекту (прибутку) за весь цикл виробничо-господарського обігу капіталу. Прибуток, безпосередньо отриманий залізничним транспортом, складається з прибутку від перевезень збільшеного обсягу контейнеропридатних вантажів (залучених з автомобільного транспорту); прибутку від обробки контейнеропридатних вантажів; прибутку від опанування додаткового обсягу вантажів у результаті прискорення обороту контейнерів; прибутку від транспортно-експедиційного обслуговування на під’їзних коліях промислових підприємств.
Величина прибутку залізничного транспорту зменшується на величину витрат на утримання додаткового штату диспетчерського апарату та інших працівників ТРК, а також на величину додаткових витрат на вантажно-розвантажувальні роботи з автомобілями. Річний прибуток залізничного транспорту від функціонування інтермодальної транспортної системи становить 3,58 млн. грн. Відповідно до розрахунків, проект окупається на дев'ятому році експлуатації.
Для інших галузей економіки ефект від функціонування інтермодальної транспортної системи проявляється в прискоренні доставки вантажів; економії промислових підприємств на витратах на будівництво складських приміщень та зменшенні витрат на зберігання запасів за рахунок утворення централізованих складів у транспортно-розподільчих комплексах.
ВИСНОВКИ
У дисертаційній роботі розроблено теоретичні, методичні та прикладні аспекти вирішення проблеми формування інтермодальної транспортної системи в Україні на базі вантажних транспортно-логістичних комплексів.
Узагальнення отриманих результатів досліджень дало змогу сформулювати такі висновки і рекомендації:
1. Аналіз сучасних тенденцій розвитку ринку транспортно-експедиційного обслуговування показав, що стратегічними пріоритетами транспортної політики України є сприяння інтермодальним перевезенням, залучення інвестицій до транспортної інфраструктури та участь у розвитку міжнародних транспортних коридорів.
2. Впровадження прогресивних транспортних технологій при погодженій роботі різних видів транспорту може бути забезпечено в межах єдиної макрологістичної транспортної системи. Необхідність її створення обумовлена реорганізацією постачальницько-збутової структури промислових і торговельних підприємств, інтегруванням різних сфер ринкової діяльності суб’єктів господарювання, диспропорціями в територіальному розміщенні.
3. Запропоновано концепцію створення інтермодальної транспортної системи на базі вантажних транспортно-розподільчих комплексів. Її призначення полягає в поверненні на транспортну мережу України транзитного вантажопотоку, залученні нового потоку вантажів та ефективному транспортному обслуговуванні регіонів шляхом поєднання всіх ланок транспортно-розподільчої мережі в організаційно-технологічному аспекті і забезпечення комплексного розвитку об’єктів інфраструктури різних видів транспорту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок