Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ

Загрузка...

ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,25 KB
Завантажень:
48
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Полякова Олена Миколаївна
УДК: 338.47 : 656.022.8 : 65.012.34.001.57
ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Дикань Володимир Леонідович, Українська державна академія залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України, завідувач кафедри економіки, організації і управління підприємством
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шинкаренко Володимир Григорович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту;
кандидат економічних наук, професор
Бєлявцев Михайло Іванович, Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринку транспортних послуг, м. Одеса.
Захист відбудеться “_3_ ” червня 2005 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.64.820.05 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. .501.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, ауд. .209.
Автореферат розісланий “30” червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний світовий ринок характеризується інтегральним розвитком як економіки, так і торгівлі Європи, країн Азіатського континенту, Тихоокеанського басейну й Африки. З глобалізацією виробництва та розподілом товарів нерозривно пов’язані й процеси створення систем міжнародних транспортних коридорів. Інтенсифікація розвитку стратегічних напрямків перевезень потребує оптимізації розміщення транспортних вузлів, формування єдиної логістичної мережі.
Україна має вигідне геополітичне положення, є своєрідною проміжною ланкою між європейським і азіатським регіонами. Це створює придатні умови для залучення транзитних вантажопотоків і взаємовигідного прикордонного співробітництва з сусідніми державами під час транспортно-експедиційного обслуговування.
У нинішніх умовах господарювання в Україні змінюються транспортна система і вантажопотоки, створюється диспропорція в розвитку й територіальному розміщенні підприємств промисловості і транспорту, загострюється конкурентна боротьба, виникає непогодженість дій учасників транспортного процесу, знижується якість транспортно-логістичних послуг.
Забезпечення ефективної взаємодії, координації та кооперації всіх ланок транспортно-розподільчого процесу обумовлює необхідність інтегрувати його окремі стадії і операції в організаційно-технологічному аспекті в єдину систему на базі створення національної інтермодальної транспортної системи.
Питання взаємодії різних видів транспорту та підвищення ефективності функціонування транспортних систем розглядалися в працях українських і зарубіжних учених: І. В. Бєлова, В. Г. Галабурди, В. Л. Диканя, Д. І. Ковальова, Р. Г. Леонтьєва, В. І. Пасічника, В. В. Повороженка, С. М. Резера, Ю. М. Цвєтова, В. І. Чекаловця, В. Г. Шинкаренка. Проблеми ефективності логістичного обслуговування і аспекти розміщення об’єктів транспортної інфраструктури досліджували Д. Дж. Бауерсокс, Д. Бенсон, М. І. Бєлявцев, В. С. Верлока, А. М. Гаджинський, В. Дж. Джеймс, Вуд Доналд Ф., С.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ІНТЕРМОДАЛЬНОЇ ТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ НА БАЗІ ВАНТАЖНИХ ТРАНСПОРТНО-РОЗПОДІЛЬЧИХ КОМПЛЕКСІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок