Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток і підвищення ефективності кормовиробництва в Україні

Розвиток і підвищення ефективності кормовиробництва в Україні

Назва:
Розвиток і підвищення ефективності кормовиробництва в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
39,49 KB
Завантажень:
505
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КІЩАК Іван Теодорович |
УДК 338.432:633.2/3
Розвиток і підвищення ефективності кормовиробництва в Україні
08.00.03 – економіка та управління національним господарством
(економіка сільського господарства і АПК)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Миколаїв - 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Миколаївському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант: доктор економічних наук , професор
Топіха Іван Наумович,
Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри економіки сільського господарства.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Єрмаков Олександр Юхимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри аграрної соціології та розвитку села;
доктор економічних наук, професор
Караман Михайло Минович,
Південна філія "Кримський
агротехнологічний університет" Національного
аграрного університету,
завідувач кафедри економіки;
доктор економічних наук, професор
Черевко Георгій Владиславович,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки.
Захист відбудеться "28" лютого 2008 року о 9 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д38.806.01 у Миколаївському державному аграрному університеті за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул. Паризької комуни, 9, конференц-зала.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Миколаївського державного аграрного університету за адресою: 54010, м. Миколаїв, вул.Карпенко,73.
Автореферат розісланий " 24" січня 2008 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.Ф.Клочан |
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Державна політика щодо відродження і становлення України як суверенної країни створила позитивні передумови для підвищення життєвого рівня населення та піднесення його духовності за рахунок вирішення наявних проблем економічного, соціального та екологічного напрямів. Проте, сільське господарство, яке формує основу людського буття, з низки об’єктивних і суб’єктивних причин знаходиться в кризовому стані, що в цілому суттєво впливає на процес економічного розвитку національного господарства держави. Тому відновлення сталого функціонування аграрного сектора є однією із найважливіших науково-прикладних проблем розвитку української державності. Епохальні зміни продуктивних сил та виробничих відносин на селі, які нині відбуваються, стають все більше економічно орієнтовними і потребують збереження та ефективного відтворення і використання ресурсного потенціалу АПК. Реформування аграрної сфери передбачає відродження сільського господарства як цільного соціально-економічного явища, в тому числі одного із найголовніших чинників ефективного ведення тваринництва – кормовиробництва. Певна непослідовність та інші негативні явища в період здійснення трансформацій на селі гальмують розвиток кормовиробництва, яке через тваринництво безпосередньо впливає на виробництво якісної сировини та продуктів харчування і при цьому формує та забезпечує продовольчу безпеку держави.
Складність проблеми розвитку і забезпечення ефективної діяльності кормовиробного сектора аграрної економіки та ринку кормів полягає в тому, що ринкові перетворення в Україні розпочалися без цілісного теоретичного обґрунтування та системних методичних підходів вивчення питань стратегії і тактики, достатнього наукового і практичного досвіду динамічного та послідовного переведення галузі до функціонування в умовах ринкових відносин.
Актуальним питанням технології виробництва і використання кормів, їх класифікації за походженням, поживністю та значимістю, номенклатурі, ідентифікації, біохімічного стану, взаємодії та природи поживних і біологічно активних речовин приділено значну увагу у багатьох фундаментальних працях А.О. Бабича, А.М. Венедиктова, Б.В. Єгорова , М.М. Карпуся, А.М. Никитина, М.Т. Ноздріна, И.В. Петрухина, Л.І. Подобєда, А.І. Свеженцова, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Реферат на тему: Розвиток і підвищення ефективності кормовиробництва в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок