Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ В ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМАХ АВІАБУДІВНОЇ ТА АВІАТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗЕЙ

МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ В ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМАХ АВІАБУДІВНОЇ ТА АВІАТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗЕЙ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ В ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМАХ АВІАБУДІВНОЇ ТА АВІАТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,96 KB
Завантажень:
335
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Міністерство світи і науки України
Національний авіаційний університет
Бутник Олександр Михайлович
УДК: 330.42
МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ
В ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМАХ АВІАБУДІВНОЇ ТА АВІАТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗЕЙ
Спеціальність 08.03.02 - Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Науковий консультант: | Доктор технічних наук, професор Марюта Олександр Микитович Дніпропетровський національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Дніпропетровськ), завідувач кафедри економічної інформатики та статистики.
Офіційні опоненти: | Академік Національної Академії Наук України, доктор економічних наук, професор Бакаєв Олександр Олександрович, радник директора Міжнародного наукового та учбового центру інформаційних технологій та систем НАН України та Міністерства освіти і науки України;
Доктор економічних наук, професор Кадієвський Володимир Андрійович, Державна академія статистики, обліку та аудиту (м. Київ), завідувач кафедри економічної кібернетики;
Доктор економічних наук, професор Чубукова Ольга Юріївна, Київський національний університет технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики.
Провідна установа: | Львівський національний університет імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України (м. Львів), кафедра економічної кібернетики.
Захист відбудеться 7 квітня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м.Київ, проспект космонавта Комарова, 1, корп. 2 , ауд.418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м.Київ, проспект космонавта Комарова, 1
Автореферат розісланий “ 3 ” березня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент В.В.Матвєєв
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Економіка ніколи не перебуває в стані спокою. Її перманентний розвиток призводить до того, що всі економічні процеси, по суті, є перехідними процесами. Статичні моделі є лише припущенням, яке полегшує початковий етап дослідження економічних систем. Розвиток науково-технічного прогресу, скорочення циклу ,,наука-виробництво”, зокрема в авіабудівній та авіатранспортній галузях економіки України, стрімкий перехід України до ринкових відносин останнім часом значно підвищили роль динамічних та перехідних процесів в економіці.
Відповідно до цих об’єктивних вимог зросла потреба в економіко-математичному моделюванні перехідних економічних процесів. Різні аспекти проблеми, що досліджується, висвітлювалися у наукових працях вітчизняних і зарубіжних учених: Бакаєва О.О., Ст. Біра, Вітлінського В.В., Вовка В.М., Геєця В.М., Григорківа В.С, Глушкова В.М., Железняка О.О, Забродського В.А., Пріснякова В.Ф., Лисенка Ю.Г., Петренка В.Л., Кадієвського В.А., Канторовича Л.В. Клєбанової Т.С., Кизима М.О., Кочури Є.В., Марюти О.М., Пушкаря О.І., Порохні В.М., Ріппи С.П., Сергєєвої Л.Н., Солоу, Форрестера, Юна Г.М., ЧернякаО.І., Чубукової О.Ю., Шарапова О.Д., та інших.
Проте окремі питання потребують подальшого опрацювання. Зокрема, слабо розроблені моделі перехідних процесів, не з’ясовано вплив динамічних характеристик систем на їх конкурентоспроможність, адаптаційні можливості, втрати при перехідних процесах. Процес суспільного виробництва внаслідок суспільного розподілу праці та кооперації можна розглянути як процес послідовного перетворення товарно-грошового потоку. Такий підхід придатний як на макро-, так і на мікрорівні для моделювання широкого кола економічних завдань. В економічній літературі означений підхід не відображено, що разом з актуальністю, практичним значенням та недостатньою розробленістю зумовило вибір теми дисертації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ ПЕРЕХІДНИХ ПРОЦЕСІВ В ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМАХ АВІАБУДІВНОЇ ТА АВІАТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок