Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> моделЮВАННЯ нелІнІйнИх об’ЄктІв З рОЗпОдІлЕнИми параметрами на основІ вІДТВОРЮЮЧих ядер  

моделЮВАННЯ нелІнІйнИх об’ЄктІв З рОЗпОдІлЕнИми параметрами на основІ вІДТВОРЮЮЧих ядер  

Назва:
моделЮВАННЯ нелІнІйнИх об’ЄктІв З рОЗпОдІлЕнИми параметрами на основІ вІДТВОРЮЮЧих ядер  
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,22 KB
Завантажень:
209
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
 
ЧУМАЧЕНКО СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
УДК 621.391:51.142
моделЮВАННЯ
нелІнІйнИх об’ЄктІв
З рОЗпОдІлЕнИми параметрами
на основІ вІДТВОРЮЮЧих ядер
 
01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків 2008
Дисерацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант – д.т.н., проф. Хаханов Володимир Іванович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, декан факультету
комп,ютерної інженерії та управління.
Офіційні опоненти: д.ф.-м.н., проф. Руткас Анатолій Георгійович,
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна,
завідувач кафедри математичного моделювання та програмного забезпечення;
д.т.н., проф. Любчик Леонід Михайлович,
Національний технічний університет “ХПІ”,
завідувач кафедри комп,ютерної математики
та математичного моделювання;
д.ф.-м.н., проф. Старостєнко Володимир Вікторович,
Таврійський національний
університет ім. В.І. Вернадського,
м. Сімферополь, завідувач кафедри
радіофізики та електроніки.
Захист відбудеться “24” червня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий “23” травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процес об’єднання обчислювальних і комунікаційних технологій надає в розпорядження користувачів усього світу надзвичайні можливості. Обчислювальні пристрої обладнуються безпровідними засобами прийому-передачі інформації, а всі комунікаційні пристрої стають комп’ютерними. Корпорація Intel бачить свою задачу в тому, щоб прискорити процес об’єднання обчислювальних і комунікаційних технологій за допомогою нових комбінованих апаратних засобів – інтегральних мікросхем нового типу. Людство перебуває на початку інтеграційного процесу, що приведе до найбільш значної революції в радіо- і обчислювальній техніці за останні 70 років. Швидке вдосконалювання мікропроцесорів уможливлює створення більш інтелектуальних, гнучких, програмно-керованих і універсальних ра-діопристроїв із конфігурацією, яка перебудовується, що забезпечує мульти-сервісну, мульти-стандартну, мульти-режимну і мульти-діапазонну роботу. Взаємопроникнення телекомунікаційних і комп’ютерних технологій підтверджує практичну доцільність використання методів радіотехніки в комп’ютерних обчисленнях і навпаки, що приводить до появи нової якості. Запропоновані в дисертації математичні моделі й методи точного підсумовування рядів практично орієнтовані на істотне підвищення точності розрахунків як радіотехнічних пристроїв (у частині аналізу й моделювання антенно-фідерних систем, хвилеводів з неоднорідностями), так і обчислювальних спецпроцесорів (для підвищення точності та швидкодії обробки спеціальних математичних функцій).
Методи підсумовування рядів становлять інтерес як для математичної теорії, так і для підвищення ефективності проектування радіоелектронних і цифрових систем. Розв’язання багатьох граничних задач математичної фізики пов’язане з розкладаннями функцій у ряди. Вони з’являються в процесі розв’язку дифракційних задач, пов’язаних з поширенням електромагнітних хвиль, при розгляді питань дифракційної електроніки на періодичних структурах з похилих напівплощин, у теорії фазованих антенних решіток. Визначення суми ряду в тих випадках, коли це можливо, дозволяє одержати аналітичний розв’язок задачі, що є досить актуальним.
Математичне моделювання в теперішній час – невід’ємний етап роз-в’язку будь-якої практично важливої задачі, оскільки надає істотну інформацію про досліджуваний об’єкт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: моделЮВАННЯ нелІнІйнИх об’ЄктІв З рОЗпОдІлЕнИми параметрами на основІ вІДТВОРЮЮЧих ядер  

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок