Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОЦІНОЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ІННОВАЦІЙНІЙ СФЕРІ

ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОЦІНОЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ІННОВАЦІЙНІЙ СФЕРІ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОЦІНОЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ІННОВАЦІЙНІЙ СФЕРІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,54 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТА ІСТОРІЇ НАУКИ НАН
України


Національна академія наук України
Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва
ВОЙТОВИЧ Артем Ігорович
УДК 338.24:330.322.01
ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОЦІНОЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ІННОВАЦІЙНІЙ СФЕРІ
08.02.02 – економіка та управління науково-технічним прогресом
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Центрі досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва Національної Академії Наук України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
СОЛОВЙОВ В’ячеслав Павлович
Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України, заступник директора Центру, завідувач відділу проблем інноваційного розвитку економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ТЕРЕХОВ Віктор Іванович, завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності Університету економіки та права “КРОК”,
кандидат економічних наук, доцент
ЄРШОВ Юрій Вікторович, доцент кафедри управління, економіки та фінансів головного навчального центру ВАТ “УКРТЕЛЕКОМ”
Провідна установа: Інститут економіки НАН України, м. Київ .
Захист відбудеться 09.12.2003 р. о 14_год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.189.01 при Центрі досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва Національної Академії Наук України за адресою:
01032, м. Київ, бульвар. Т.Шевченка, 60.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва Національної академії наук України.
Автореферат розісланий 06.11. 2003 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Лобанова Л.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення інноваційної економіки супроводжується новими невизначеностями в ринковому середовищі, поєднаними з необхідністю комерціалізувати продукти чи послуги з цілковито новими властивостями, сформованими завдяки науково-технічній діяльності. Це висуває нові вимоги до підтримки інноваційних рішень, потребує вдосконалення і пристосування методів організації оціночно-консультаційних заходів як одного з найефективніших інструментів зниження невизначеності у процесах прийняття інноваційних рішень. Слід теж пристосувати експертів до нових ринкових умов. Важливим питанням є також сучасні тенденції на ринку оціночно-консультаційних послуг, зокрема стосовно реалізації інноваційних ідей.
За базу для вивчення автором використовувалися методологія експертного оцінювання в науковій та науково-технічній сфері, а також сучасні методи консультаційної підтримки управлінських рішень, організаційної поведінки, теорії мотивації, менеджменту організацій та маркетингу в інноваційній сфері. Сучасні тенденції на ринку інноваційної продукції свідчать, що з потребою в комерціалізації інноваційних ідей управлінці дедалі більше звертаються за професійною допомогою експертів. Інноваційна діяльність в силу своєї специфіки поєднує винахідницьку (або науково-технічну), виробничу та збутову складові, і тому не може обмежуватися стандартними пакетами послуг, котрі на сьогодні пропонують консультаційні фірми.
Питання організації та розвитку інноваційної складової економіки, методології оцінки наукової та науково-технічної діяльності знайшли відображення в роботах Л.К. Безчастного, С.Д. Бешелева, В.М.Глушкова, Г.М. Доброва, П. Друкера, Ю.В. Єршова, Б.А. Малицького, В.П. Соловйова, В.І. Терехова, Й.Шумпетера та інших. Розвитку консультаційної діяльності присвячені роботи В.Г. Герасимчука, М. Кубра, Г. МураЄ.А. Уткіна та інших.
Огляд наукових праць вітчизняних та зарубіжних вчених, дослідження роботи експертів у різних галузях показали, що при достатньо розвиненій методології експертного оцінювання науково-технічної діяльності та організації консультативних заходів з боку консалтингових фірм, залишається значний простір для дослідження роботи експертів у відношенні до інноваційних ідей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ОЦІНОЧНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ В ІННОВАЦІЙНІЙ СФЕРІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок