Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОЦІНЮВАННЯ МІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ)

ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОЦІНЮВАННЯ МІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ)

Назва:
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОЦІНЮВАННЯ МІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,23 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
МОЛОДЧЕНКО-СЕРЕБРЯКОВА ТАЇСІЯ ГЕННАДІЇВНА
УДК 332.624
ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОЦІНЮВАННЯ МІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ У РИНКОВИХ УМОВАХ
(НА ПРИКЛАДІ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ)
Спеціальність 08.10.01 – розміщення продуктивних сил і
регіональна економіка
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Висоцька Галина Василівна, Харківська національна академія міського господарства,
доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Амосов Олег Юрійович, Харківський регіональний інститут національної академії державного управління при Президентові України, перший заступник директора,
- кандидат економічних наук, доцент
Бережна Алла Юріївна, Фонд державного майна України по Полтавській області, заступник директора регіонального відділення, м. Полтава
Провідна установа - Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра екології, розміщення продуктивних сил та технологій, м. Одеса
Захист відбудеться “__05__” __червня___ 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.089.01 при Харківській національній академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий “ 5 ” __травня____ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Т. В. Момот


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Трансформаційні процеси, що сьогодні відбуваються в економіці України, значною мірою позначаються на нерухомості як на важливій складовій ринку країни. Нерухомість є частиною національного багатства України, безпосередньо бере участь практично у всіх видах діяльності держави. Таким чином, справедлива оцінка вартості нерухомості багато в чому визначає як економічне позиціонування України поряд з іншими країнами, так і забезпечення умов для сталого розвитку національної економіки.
При формуванні ринкових відносин держава є найпотужнішим учасником ринку нерухомості, тому вона повинна постійно вирішувати проблеми ефективного управління нерухомістю, що знаходиться в державній власності, створювати умови для інвестування в нерухомість.
У більшості країн з ринковою економікою практикують податок на нерухомість, який є основним джерелом формування місцевих і державних бюджетів. Оцінка вартості нерухомості як об’єкта оподаткування є важливою складовою соціально-економічного розвитку регіонів, особливо в період, коли економіка держави не здатна забезпечити достатній рівень бюджету. У цьому зв'язку однією із складових податкової реформи, що сьогодні проводиться, перспективним є введення нового податку на нерухомість в Україні, спрямованого значною мірою у місцеві бюджети, з одночасним скасуванням існуючих майнових платежів. Оподаткування нерухомості як накопиченого багатства може стати альтернативою податків на майно фізичних і юридичних осіб, податку на землю.
Проблеми оподатковування та оцінки нерухомості відображені в численних наукових публікаціях. Фундаментальні дослідження, спрямовані на розгляд сутності нерухомості й оцінної діяльності, відображено в роботах провідних вітчизняних учених О.Ю. Амосова, М.Д.Бойка, Г.В.Висоцької, А.П. Голікова, Е.А.Гриценко, В. І. Єсипова, М.М.Журавського, В. І. Сергієнка, М. П. Лебідя, Г.А.Маховикової, С.М. Максимова, П.Н.Ніконова, Г.М.Стерника, В.І. Тітяєва, О.М. Тищенка, В.І.Торкатюка, О.М.Третяка, Л.С. Шевченко, Л.М.Шутенка, а також закордонних учених А.Г.Грязнової, Н.В.Калініної, Є.І. Тарасевича, Генрі С.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ОЦІНЮВАННЯ МІСЬКОГО ЖИТЛОВОГО ФОНДУ У РИНКОВИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок