Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ДІАГНОСТУВАННЯ АНАЛОГОВИХ ВУЗЛІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ДІАГНОСТУВАННЯ АНАЛОГОВИХ ВУЗЛІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ДІАГНОСТУВАННЯ АНАЛОГОВИХ ВУЗЛІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,75 KB
Завантажень:
257
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Роїк Олександр Митрофанович
УДК 621.3:681.326
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ
ДІАГНОСТУВАННЯ АНАЛОГОВИХ ВУЗЛІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 05.11.16 – інформаційно-вимірювальні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Вінниця – 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Сопрунюк Петро Маркіянович,
Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка
НАН України, м. Львів, керівник відділу
електричних вимірювань фізичних величин
доктор технічних наук, професор
Поджаренко Володимир Олександрович,
Вінницький державний технічний університет
завідувач кафедри метрології та промислової
автоматики
доктор технічних наук, професор
Романкевич Олексій Михайлович
Національний технічний університет
України “КПІ”, професор кафедри
спеціалізованих комп'ютерних систем
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут
метрології вимірювальних і управляючих систем,
науково-дослідний відділ розробки теоретичних та науково-методичних засад метрологічного
забезпечення вимірювально-інформаційних систем та автоматизованих систем керування технологічними процесами, Держстандарт України, м. Львів
Захист відбудеться “ 30 ” 10 2002р. о “ 930 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.02 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного
технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “ 25 ” 09 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Павлов С. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Якість і надійності виробів радіоелектронної апаратури (РЕА) в значній мірі визначаються діагностичним забезпеченням на всіх етапах їх життєвого циклу. Особливо це стосується етапів їх виробництва, де з постійним зростанням складності і номенклатури РЕА різко збільшується обсяг контрольно-діагностичних операцій, реалізація яких вже сьогодні сягає 50% загальної трудомісткості їх виробництва.
Незважаючи на те, що в галузі технічної діагностики працює багато висококваліфікованих спеціалістів, більшість фундаментальних робіт присвячена теорії діагностування цифрових об'єктів. Водночас діагностування аналогових об'єктів може бути надто складним, що пов'язано з труднощами внутрішньо-схемного вимірювання струмів, відсутністю адекватних моделей несправностей аналогових компонент і нелінійним характером задачі. До того ж, в роботах, що присвячені діагностуванню аналогових об'єктів, мало уваги приділяється задачам діагностування виробничих дефектів, оцінюванню ефективності і питанням визначення шляхів удосконалення відповідних систем.
Характерною особливістю задачі діагностування виробничих дефектів, зокрема, в умовах масового і серійного виробництва, є те, що чим пізніше виявляються дефекти, тим більше витрат необхідно на локалізацію місця їх виникнення. Тобто, діагностування об'єктів слід здійснювати на якомога ранніх етапах виробництва, що дасть можливість зменшити собівартість продукції. При цьому, діагностичне забезпечення буде ефективним лише тоді, коли з мінімальними витратами забезпечуються як високі показники вірогідності, так і локалізація дефектів на рівні елементарних компонент. Таким вимогам відповідає методологія комбінованого діагностування, що заснована на оптимальному застосуванні структурних і поелементних методів. Існуючі ж системи комбінованого діагностування є простим поєднанням методологічного та технічного забезпечення вищевказаних методів, внаслідок чого на передній план постає задача оптимізації процесів комбінованого діагностування.
Крім того, слід відзначити, що методи та засоби відповідних вимірювальних підсистем недостатньо формалізовані для задач їх синтезу, при цьому, в умовах надзвичайно широкого різноманіття співвідношень і типономіналів елементів у сучасних аналогових об'єктах, вони характеризуються низькими метрологічними характеристиками, що знижує вірогідність діагностування у цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ДІАГНОСТУВАННЯ АНАЛОГОВИХ ВУЗЛІВ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ АПАРАТУРИ В ПРОЦЕСІ ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок