Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ЖОРСТКОСТІ ТА ДЕФОРМАТИВНОСТІ ДЕРЕВ’ЯНИХ БАЛОК З УРАХУВАННЯМ зсувних ДЕпланацій перерізів

ОЦІНКА ЖОРСТКОСТІ ТА ДЕФОРМАТИВНОСТІ ДЕРЕВ’ЯНИХ БАЛОК З УРАХУВАННЯМ зсувних ДЕпланацій перерізів

Назва:
ОЦІНКА ЖОРСТКОСТІ ТА ДЕФОРМАТИВНОСТІ ДЕРЕВ’ЯНИХ БАЛОК З УРАХУВАННЯМ зсувних ДЕпланацій перерізів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Полтавський національний технічний університет
імені Юрія Кондратюка
Муравльов Володимир Вячеславович
УДК 624.04
ОЦІНКА ЖОРСТКОСТІ ТА ДЕФОРМАТИВНОСТІ
ДЕРЕВ’ЯНИХ БАЛОК З УРАХУВАННЯМ
зсувних ДЕпланацій перерізів
Спеціальність 05.23.01 –
“Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава – 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Горик Олексій Володимирович,
Полтавський національний технічний
університет імені Юрія Кондратюка,
завідувач кафедри опору матеріалів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Фурсов Вадим Вікторович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
професор кафедри металевих, дерев’яних та
пластмасових конструкцій
кандидат технічних наук, доцент
Гуртовий Олексій Григорович,
Український державний університет
водного господарства та природокористування,
доцент кафедри опору матеріалів
та будівельної механіки
Провідна установа: Харківська національна академія міського
господарства Міністерства освіти і науки України,
кафедра будівельних конструкцій
Захист відбудеться " 20 " квітня 2004 р., о 13 00  годині, на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд.234.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного уніве-рситету імені Юрія Кондратюка за адресою: 36601, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий 18.03.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент В.В.Чернявський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЇ
Актуальність теми. В сучасному будівництві поряд із залізобетонними, металевими конструкціями, штучними композитами знаходять застосування інженерні конструкції з такого традиційного матеріалу, як деревина. Дерев’яні конструкції в ряді випадків не поступаються своїми технічними властивостями вищевказаним, забезпечують можливість перекриття великих прогонів будівель і споруд, вирізняються технологічністю, а при відповідній обробці мають необхідну вогнетривкість, опір біокорозії й, відповідно, достатню надійність та довговічність. Деревина за своїми властивостями й структурою є природним композиційним матеріалом, і саме її цілеспрямоване використання в сучасних будівельних конструкціях спричинило виникнення теорій їх розрахунку.
Дослідження в галузі дерев’яних конструкцій умовно можна поділити на два напрями: перший – вивчення властивостей деревини як матеріалу; другий – розвиток теоретичних уявлень щодо розрахунку конструкцій із деревини на основі її властивостей.
Одним з узагальнених результатів дослідження властивостей деревини є визначення характеристик її анізотропії. Слід зазначити, що розрахунки елементів дерев’яних конструкцій, як основних елементів різноманітних балкових систем, із використанням теоретичних положень технічної теорії, основаної на гіпотезі плоских перерізів, потребують уточнення, а у деяких випадках виявляються непридатними. Необхідно враховувати анізотропію деревини, яка значно підвищує вплив депланації перерізів унаслідок деформацій поперечних зсувів. Теоретичні моделі, що враховують депланаційні особливості деформування, значною мірою розроблені як загальні положення розрахунку анізотропних штучних композитних брусів. Розвиток цих моделей та їх використання при дослідженні дерев’яних балкових систем є актуальним завданням в проектуванні і конструюванні будівельних конструкцій. Відомі методи розрахунку, у тому числі й нормативні, не дають повної відповіді на питання визначення параметрів деформування балок з різноманітною формою перерізу та ускладненою структурною його будовою, зі змінною за довжиною жорсткістю при різних крайових умовах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОЦІНКА ЖОРСТКОСТІ ТА ДЕФОРМАТИВНОСТІ ДЕРЕВ’ЯНИХ БАЛОК З УРАХУВАННЯМ зсувних ДЕпланацій перерізів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок