Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання прийняття ризикових рішень з формування інвестиційного портфеля

Моделювання прийняття ризикових рішень з формування інвестиційного портфеля

Назва:
Моделювання прийняття ризикових рішень з формування інвестиційного портфеля
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,88 KB
Завантажень:
359
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
Смалюк Галина Федорівна
УДК 519.866
Моделювання прийняття ризикових рішень
з формування інвестиційного портфеля
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2003
Дисертація є рукописом.
Робота виконана в Тернопільській академії народного господарства Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор Олексюк Олександр Степанович, Тернопільська академія народного господарства, проректор з навчально-методичної роботи та інформатики.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Ріппа Сергій Петрович, Академія державної податкової служби України, завідувач кафедри інформаційних технологій в оподаткуванні, начальник відділу обліково-інформаційних технологій науково-дослідного центру з проблем оподаткування; кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Скрипниченко Марія Іллівна, Інститут економічного прогнозування НАН України, провідний науковий співробітник, заступник завідувача відділу моделювання економічного розвитку.
Провідна установа Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Міністерства освіти і науки України, кафедра економіко-математичного моделювання.
Захист відбудеться 06 березня 2003 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.052.01 у Технологічному університеті Поділля Міністерства освіти і науки України за адресою: 29016 м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, 3-й корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Технологічного університету Поділля за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 110.
Автореферат розісланий 03 лютого 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Скринник Н. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження зумовлена необхідністю наукового обґрунтування концепції формування інвестиційного портфеля, розробки та впровадження економіко-математичних методів і моделей прийняття ризикових інвестиційних рішень суб'єктів господарювання.
Ринок цінних паперів – найбільш значна і мобільна частина фінансового ринку в розвинених країнах. У нашій країні цей ринок перебуває на стадії становлення, але деякі його сектори досягли значного розвитку – державні цінні папери і ринок акцій та облігацій. Особливість цінних паперів полягає в тому, що, з одного боку, це засоби залучення фінансового капіталу у виробничу сферу та сферу послуг, а з іншого – активи, володіння і управління якими приносить певний дохід. На сучасному етапі становлення ринкової системи в Україні та з виникненням і розвитком ринку цінних паперів постають проблеми оптимального розміщення капіталів, необхідності формування інвестиційного портфеля в умовах ризику і здійснення оцінки цінних паперів, що відповідають стану нашої економіки.
Різні аспекти досліджуваної проблеми висвітлили у працях вітчизняні та зарубіжні вчені: Дж. Александер, І. Бланк, О. Буклемішев, В. Вітлінський, О. Воронцовський, А. Гальчинський, В. Геєць, А. Гойко, Б. Губський, М. Дженсен, О. Карагодова, Ю. Касімов, В. Ковальов, А. Кукуш, Дж. Лінтнер, Ю. Лукашин, М. Малютіна, Г. Марковиць, Г. Маслюк, О. Мертенс, А. Михайлов, М. Міллер, Дж. Моссін, С. Наконечний, О. Олексюк, А. Пересада, С. Ріппа, П. Рогожина, Р. Ролл, С. Росс, М. Скрипниченко, Дж. Тобін, І. Фішер, Д. Черваньов, У. Шарп, В. Шевчук, О. Ястремський та ін.
Водночас у науковій літературі недостатньою мірою висвітлені інтегровані дослідження з проблематики управління фінансовими інвестиціями суб'єктів господарювання. Відсутність цілісної концепції і системного підходу до вирішення проблем управління фінансовими інвестиціями суб'єктів господарювання в умовах ризику стала суттєвою причиною низької результативності управлінських рішень і дій щодо виробничо-господарської та фінансової діяльності суб'єктів ринку, що формується. Тому потребує подальшого дослідження питання розробки економіко-математичних моделей з формування інвестиційного портфеля в умовах становлення ринкової системи в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Моделювання прийняття ризикових рішень з формування інвестиційного портфеля

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок