Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДІАЛОГОВИХ АЛГЕБРО-ГРАМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАНЬ

ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДІАЛОГОВИХ АЛГЕБРО-ГРАМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАНЬ

Назва:
ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДІАЛОГОВИХ АЛГЕБРО-ГРАМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,75 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ХОХЛОВ ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
УДК 681.32
ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ
НА ОСНОВІ ДІАЛОГОВИХ АЛГЕБРО-ГРАМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАНЬ
05.13.06 – автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат фізико-математичних наук, доцент Петрушенко Анатолій Миколайович, доцент кафедри інформаційних технологій Херсонського національного технічного університету.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Погорілий Сергій Дем’янович, заступник завідувача кафедри напівпровідникової електроніки Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
кандидат технічних наук, доцент Булкін Віталій Іванович, завідувач секцією інформаційних технологій кафедри прикладної математики і інформаційних технологій Макіївського економіко-гуманітарного інституту, Міністерство освіти і науки України.
Провідна установа:
Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАНУ, відділ автоматизованих систем обробки даних Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться “3” липня 2006 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе 24, корп. 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе 24, корп. 1.
Автореферат розісланий “2” червня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О. Костін


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. З часу виникнення автоматизованих систем управління (АСУ) теорія та практика керування зазнали ряд змін, які торкнулися, зокрема, моделей і методів керування, способів алгоритмізації задач, застосовуваного математичного апарату. Встановлено, що можливість автоматизації тих або інших процесів керування значною мірою визначається можливістю їх формалізації. При оцінці результату керуючого впливу треба, взагалі кажучи, враховувати випадкові збурення, які впливають на поводження об’єкта керування. Тому постає потреба в розробці підходів, що ґрунтуються на методах опису як недетермінованих, так і випадкових процесів функціонування систем керування. В той же час з ростом складності об’єктів управління вартість проектних робіт значно збільшується. Це обумовлено, зокрема, тим, що досить часто вимоги до АСУ та автоматизованих комп’ютерних систем (КС), що проектуються, формулюються замовником не достатньо формально, а також можуть змінюватися в процесі розробки та життєвого циклу цих систем. Існуючі інструментальні засоби майже не враховують зазначені особливості проектування. Як наслідок – значна кількість проектів для своєї розробки потребує набагато більше коштів і часу, ніж планувалося, або взагалі не реалізується. Єдиним виходом з цієї ситуації є використання теоретично обґрунтованих автоматизованих методів розробки АСУ, що призводять до зменшення термінів розробки й підвищення якості систем, що розробляються. Дана дисертаційна робота присвячена створенню інструментарію на основі діалогових алгебро-граматичних моделей представлення знань, що являються різновидом так званих трансформаційних методів синтезу КС і займають проміжне положення між класичними індуктивними і дедуктивними методами. Значний внесок у дану галузь досліджень внесли представники української кібернетичної школи, насамперед, Глушков В.М., Єршов А.П., Редько В.Н., Скуріхін В.І., Летічевський О.А., Перевозчикова О.Л., Ющенко К.Л., Анісімов А.В., Капітонова Ю.В., Цейтлін Г.О. та їх учні, праці яких створили необхідні теоретичні і практичні передумови для даного дисертаційного дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНСТРУМЕНТАРІЙ ПРОЕКТУВАННЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДІАЛОГОВИХ АЛГЕБРО-ГРАМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЗНАНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок