Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ НА АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ (на прикладі галузі рослинництва)

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ НА АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ (на прикладі галузі рослинництва)

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ НА АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ (на прикладі галузі рослинництва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
291
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОРДІХОВСЬКА НАТАЛЯ ДМИТРІВНА
УДК 631.162
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ НА АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
(на прикладі галузі рослинництва)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту в агропромисловому виробництві Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Яремчук Іван Герасимович,
Тернопільський державний економічний університет, професор кафедри бухгалтерського обліку і аудиту в агропромисловому виробництві
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Усач Богдан Федорович,
Львівський банківський інститут НБУ
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Гуцаленко Любов Василівна,
Вінницький державний аграрний університет завідувач кафедри аудиту та державного контролю
Провідна установа: Одеський державний економічний університет,
кафедра економіки, організації і обліку в АПК
Захист відбудеться “08_”_червня_2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 11, зал засідань
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 6
Автореферат розісланий “_06_” _травня_2006 року
 
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01
кандидат економічних наук, доцент З.В. Задорожний
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. В сучасних умовах розвитку ринкових відносин в Україні зростає роль та значення створення раціональних та ефективних систем управління в діяльності підприємницьких структур. За цих обставин постає завдання формування необхідної ресурсної бази для управління виробничими процесами, вирішальну роль в утворенні якої відіграє управлінський облік, що не просто реєструє, узагальнює, контролює факти господарської діяльності, а й забезпечує користувачів всіх рівнів необхідною інформацією.
На теперішньому етапі функціонування економічних процесів управлінський облік, який формувався на основі поділу загальної системи обліку, вимагає нового осмислення, перебудови та реформування. Тому обґрунтування сутності, принципів, методів, а також розробка системи організації управлінського обліку в економічній діяльності підприємств набуває дедалі більшого значення і залишається актуальним.
Загальні фундаментальні основи управлінського обліку досліджено П.С. Безруких, М.А. Вахрушиною, С.Ф. Головим, Г. Емерсоном, Дж. Кларком, Дж. Харрісом, Дж. А. Хіггінсом, Ч.Т. Хорнгреном, М.Г. Чумаченком. В їхніх наукових розробках розкриваються проблеми вдосконалення і розвитку облікових систем щодо створення надійної інформаційної бази з метою управління.
Дослідження питань теорії і практики організації системи управлінського обліку в Україні проводять такі науковці як: П.Й. Атамас, Ф.Ф. Бутинець, З.В. Задорожний, Т.П. Карпова, О.П. Кудря, В.С. Лень, О.В. Лишиленко, Л.В. Нападовська, Н.М. Малюга, А.В. Озеран, М.С. Пушкар, Є.X. Румак, В.В. Сопко, О.П. Сухоребра, І.Д. Фаріон, П.Я Хомин та інші.
Проте, поряд із важливими науковими результатами щодо методики і організації управлінського обліку все ще залишаються невирішеними проблеми в основному його практичного використання. Зокрема, поглибленої розробки й обґрунтування потребують методичні принципи управлінського обліку, які мають бути адаптовані до української практики та враховувати особливості різних сфер діяльності. Об’єктивною передумовою для розвитку сільськогосподарських підприємств, що займаються вирощуванням продукції рослинництва є впровадження системи управлінського обліку, яка б врахувала їх специфічні особливості та забезпечувала користувачів всіх рівнів інформацією для прийняття ефективних управлінських рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ НА АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ (на прикладі галузі рослинництва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок