Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ БАНКАМИ УКРАЇНИ

РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ БАНКАМИ УКРАЇНИ

Назва:
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ БАНКАМИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,30 KB
Завантажень:
424
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
Кірізлєєва Аліса Салаватівна
УДК 336.717.061 (477)
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ ІПОТЕЧНОГО
КРЕДИТУВАННЯ БАНКАМИ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит
 
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті економіки промисловості НАН України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | доктор економічних наук, доцент
Богачов Сергій Валентинович, Інститут економіки промисловості НАН України, провідний науковий співробітник відділу проблем економіки підприємства (м. Донецьк).
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Редькін Олександр Семенович, Одеський фінансовий інститут Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі Міністерства фінансів України, заступник директора з наукової роботи, завідуючий кафедрою фінансів;
кандидат економічних наук
Попов Станіслав Михайлович, Донецька регіональна філія Акціонерно-комерційного банку соціального розвитку “Укрсоцбанк”, управляючий філією.
Захист відбудеться "22" лютого 2008 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .151.01 в Інституті економіки про-мисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий "21" січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні спостерігається значне розширення фонду нерухомості як промислового, так і житлового призначення, оскільки проведення операцій з нерухомістю є одним із найбільш поширених засобів збереження та примноження капіталу. Стрімке зростання обсягів будівництва нових промислових об’єктів нерухомості та житлових будівель спрямоване на максимальне забезпечення потреб населення та суб’єктів господарювання.
У зв’язку з цим виникає проблема одержання фізичними та юридичними особами коштів, що будуть достатніми для придбання такої нерухомості на вигідних умовах. Попит на дешеві довгострокові ресурси обумовлює подальший розвиток такого напряму банківської діяльності, як іпотечне кредитування. За останній час питома вага іпотечних кредитів у ВВП зросла з 1 до 2,5%, із них класична іпотека (кредит на придбання житла) – з 0,6 до 1,6%. Але питома вага іпотеки в кредитному портфелі комерційних банків становила лише 3,6%, тоді як у розвинутих країнах цей показник становить 10%. Це свідчить про недостатньо ефективне функціонування механізму банківського іпотечного кредитування в Україні.
Теоретичні питання та практичні аспекти іпотечного кредитування знайшли своє відображення в наукових працях багатьох українських, російських та інших зарубіжних учених і практиків. Разом із тим, позитивно оцінюючи результати даних досліджень, необхідно зазначити, що для збільшення потенціалу іпотечного ринку України актуальним є: подальше дослідження та усунення недоліків діючого механізму банківського іпотечного кредитування з урахуванням інституціональних особливостей України; виявлення ролі маркетингу банківських послуг з кредитування; обґрунтування доцільності застосування моделей ціноутворення на іпотечні кредити; аналіз ефективності проведення аудиту іпотечних кредитних операцій для забезпечення контролю та правильної оцінки реальної ситуації кредитної діяльності у комерційному банку.
Вказані обставини зумовили вибір теми дослідження, його мету і задачі.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові результати, теоретичні положення і висновки дослідження одержано в процесі виконання науково-дослідних робіт Інституту економіки промисловості НАН України за темами: "Розробка механізму функціонування підприємств у трансформаційній економіці" (номер держреєстрації 0103U007370, 2003-2006 рр.), "Шляхи капіталізації і методи регулювання господарської діяльності підприємств базових галузей промисловості" (номер держреєстрації 0106U009514, 2006-2009 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ БАНКАМИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок