Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕГРАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ПРОЕКТАХ

ІНТЕГРАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ПРОЕКТАХ

Назва:
ІНТЕГРАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ПРОЕКТАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,57 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
МЕДВЕДЄВА Олена Михайлівна
УДК 005.8:005.57
ІНТЕГРАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ
В ПРОЕКТАХ
Спеціальність 05.13.22 – Управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2006


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі управління проектами та економічної статистики в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ)
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Рач Валентин Анатолійович,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, завідувач кафедри управління проектами та економічної статистики, заслужений діяч науки і техніки України (м. Луганськ)
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Тесля Юрій Миколайович,
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри інтелектуальних та інформаційних систем (м. Черкаси)
кандидат технічних наук, професор
Малий Валентин Васильович,
Національна металургійна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри управління проектами (м. Дніпропетровськ)
Провідна установа Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут” Міністерства освіти і науки України,
кафедра менеджменту (м. Харків)
Захист відбудеться 10 жовтня 2006 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.01 у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацію можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано “___” ___________ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент С.В.Цюцюра
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасні тенденції розвитку світової та національної економіки, а саме, перехід до економіки знань та стійке зростання значимості інновацій, зумовлюють використання методології управління проектами як такої, що найбільшою мірою забезпечує підприємствам успішну та ефективну реалізацію їх комерційних та інших задумок.
Найвагомішим ресурсом в проекті є інформація за умов її поширення та належного використання учасниками проекту протягом його життєвого циклу. Це стає можливим завдяки комунікації – одному з пов’язуючих процесів управління проектом. Він, поряд з процесом прийняття рішень, забезпечує взаємодію основних функцій управління проектом, таким чином непрямо впливає на успішну реалізацію проекту. При цьому саме комунікація в проектах обіймає до 90% робочого часу.
Сьогодні під час реалізації різних типів проектів майже в кожному з них виникають помилки комунікації. Це спричиняє непорозуміння між його учасниками. Аналіз теоретичних положень та практики реалізації комунікацій в проектах дозволив виявити недосконалість механізму комунікації, завданням якого є забезпечення обміну інформацією в проектах. Вона полягає в однобічності детального урахування в ньому лише технічних закономірностей поширення даних та відповідних чинників на фоні необхідності урахування сукупності інших закономірностей та чинників за обумовленими психологічним, документознавчим аспектами, аспектом інформаційної взаємодії систем в умовах проектного середовища. Саме вони, нажаль, досі не отримали докладного вивчення в комунікаціях проектів. Це значно знижує можливість забезпечення показників результативності й ефективності комунікації в проектах.
Необхідність розробки теоретичних положень та практичних рекомендацій щодо інтеграції обумовлених закономірностей та чинників в механізмі комунікації в проектах для забезпечення її результативності й ефективності зумовила вибір теми дослідження, її актуальність та значення для практики реалізації проектів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНТЕГРАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ПРОЕКТАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок