Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК І АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

ОБЛІК І АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОБЛІК І АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,58 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
ЗАСАДНИЙ БОГДАН АНДРІЙОВИЧ
УДК 657.424:001.8
ОБЛІК І АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку і аудиту Київського національного університету
імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Швець Віктор Григорович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, доцент
Нашкерська Галина Володимирівна,
Львівський національний університет імені Івана Франка,
доцент кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Державна академія статистики, обліку та аудиту
Державного комітету статистики України,
кафедра аудиту
Захист відбудеться 06.07.2004р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 у Львівській комерційній академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 04.06.2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.І. Блонська


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Утвердження України, як держави з ринковою економікою супроводжується якісними перетвореннями економічних відносин, які зумовлюють зміну характеру взаємодії окремих елементів і учасників процесів відтворення суспільного продукту, ставлять нові вимоги до системи управління інвестиційними процесами, як одним із визначальних чинників відтворення. Формування такої системи нерозривно пов’язане з пошуком принципово нових методів управління інвестиційною діяльністю з урахуванням інтересів їх учасників і характеру економічних відносин, що складаються між ними.
Для інвестора вкладення капіталу пов’язане з обґрунтуванням вибору інвестиційних проектів, аналізом їх ефективності, визначенням правильної оцінки власних можливостей, виявленням фінансових ресурсів, обсягів і джерел інвестування. Для інформаційного забезпечення вищеперелічених процесів особливого значення набуває бухгалтерський облік та економічний аналіз інвестиційної діяльності підприємств. Застосування зарубіжного досвіду для організації та методології обліку і аналізу інвестиційної діяльності видається можливим лише з обмеженнями та доповненнями, що випливають із специфіки економіки України.
При написанні дисертаційної роботи автор спирався на попередній досвід обліково-аналітичної роботи, теоретичні і практичні розробки у цій галузі таких вітчизняних та зарубіжних вчених, як І.О. Бланк, А.А. Пересада, М.І. Кузнєцов, В.І. Єфіменко, Я.Д.Крупка, Є.В. Мних, В.І.Бачинський, М.Г. Чумаченко, В.С. Рудницький, В.В. Сопко, Г.В. Нашкерська, В.О. Озеран, В.Г. Швець, В.В. Бочаров, В.В.Ковальов, В.В. Качалін, Я.В. Соколов, А.Д. Шеремет, К.Р. Макконел, С.Л. Брю, Дж. Блейк, Глен А. Велш, М.Ф. Ван Бреда, Е.С. Хендріксен, У.Ф. Шарп та ін. Проте сучасні економічні умови вимагають комплексного підходу до вирішення проблем, пов’язаних із реформуванням національної системи бухгалтерського обліку і звітності, зокрема інвестиційної діяльності підприємств.
Нині у сфері бухгалтерського обліку та економічного аналізу інвестиційної діяльності першочерговими завданнями, що потребують вирішення є: уточнення сутності інвестицій з метою організації ефективного обліку і звітності інвестиційної діяльності; вдосконалення методики обліку фінансових та капітальних інвестицій для дочірніх підприємств; необхідність спеціальних облікових регістрів для оперативного контролю та можливості впливу на хід реалізації інвестиційних проектів підприємств; створення системи комплексного аналізу інвестиційної діяльності, яка б враховувала мікро- та макроекономічні фактори, що впливають на прийняття рішень інвесторами щодо вкладення капіталу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБЛІК І АНАЛІЗ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок