Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> покриття підлог на основі акрилових полімерів

покриття підлог на основі акрилових полімерів

Назва:
покриття підлог на основі акрилових полімерів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,32 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
українська державна академія залізничного
транспорту
гапонова людмила вікторівна
УДК 645.13:547.391.1:678.7
покриття підлог на основі
акрилових полімерів
Спеціальність 05.23.05 – будівельні матеріали і вироби
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
харків - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській національній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат технічних наук, професор Золотов Михайло Сергійович, професор кафедри будівельних конструкцій Харківської національної академії міського господарства.
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор Жданюк Валерій Кузьмич, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри будівництва і експлуатації автомобільних доріг,
кандидат технічних наук, доцент Ахмеднабієв Расул Магомедович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри технології будівельних конструкцій, виробів та матеріалів.
Провідна установа | Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра фізико-хімічної механіки і технології бетону, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 19 ” травня 2005 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха,7.
Автореферат розісланий “ 8 ” квітня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради Г.Л. Ватуля
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні вимоги до проектування і зведення будівель і споруд привели до необхідності розробки нових високоякісних будівельних матеріалів. Особливо це стосується такого фундаментального елемента будівельної конструкції, як підлога, на якій здійснюються всі виробничі процеси і життєдіяльність. Від її стану залежить як здоров'я людей, так і якість виробленої продукції. Наливні полімерні підлоги є перспективним видом безшовних покрить підлог великої площі у приміщеннях з підвищеними вимогами до гігієнічних, експлуатаційних і естетичних властивостей покриття. Для забезпечення декоративного ефекту і поліпшення фізико-механічних властивостей покриття в нього вводять порошкоподібні й лускаті наповнювачі та пігменти.
Аналіз літературних джерел показав, що саме акрилові композиції мають необхідні фізико-механічні, фізико-хімічні й технологічні властивості для використання їх як монолітного покриття. Застосування акрилового компаунда для влаштування наливних покрить підлог обґрунтовано його міцнісними властивостями, малокомпонентністю, простотою приготування, можливістю швидкого затвердіння при низьких температурах, стійкістю до агресивних впливів, високими фізико-механічними властивостями і порівняно малою вартістю.
У той же час відсутні дослідження закономірностей формування структури і властивостей полімеррозчинів для монолітних покрить підлог на основі акрилових полімерів з наповнювачем зниженої пустотності.
Таким чином, актуальність роботи обумовлена необхідністю раціоналізації складів розчинів на основі полімерів з урахуванням викладених вище вимог.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана за координаційним планом Міністерства освіти і науки України, завдання 22 – “Створення нових ефективних будівельних матеріалів, виробів і конструкцій на основі речовин органічного і неорганічного походження, технологій і устаткування для їхнього виробництва”, держбюджетна тема “Наукові основи створення нових технологій, що забезпечують ефективність будівництва”, № держреєстрації 0199U004285. Роль автора у виконанні науково-дослідної роботи полягає в розробці нових складів для покриття підлог.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є розробка складів акрилового полімеррозчину для монолітного покриття підлоги з мінімальною кількістю зв’язуючого для створення надійного покриття.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: покриття підлог на основі акрилових полімерів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок