Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ДОСВІДУ МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СТУДЕНТІВ ВУЗІВ КУЛЬТУРИ

ФОРМУВАННЯ ДОСВІДУ МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СТУДЕНТІВ ВУЗІВ КУЛЬТУРИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ДОСВІДУ МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СТУДЕНТІВ ВУЗІВ КУЛЬТУРИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,96 KB
Завантажень:
454
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА
ХЛЄБНІКОВА ОЛЬГА ВАЛЕРІЇВНА
УДК 378.147:78
ФОРМУВАННЯ ДОСВІДУ МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКОЇ
ДІЯЛЬНОСТІ У СТУДЕНТІВ ВУЗІВ КУЛЬТУРИ
13.00.02 – теорія і методика навчання музики та музичного виховання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті культури і мистецтв, Міністерство культури і мистецтв України, м.Київ
Науковий керівник: | доктор мистецтвознавства, професор, Заслужений діяч мистецтв України,
Ільченко Олександр Олександрович,
Київський національний університет культури і мистецтв, професор кафедри фольклористики, народного пісенного та інструментального виконавства.
Офіційні опоненти: | -
доктор педагогічних наук, професор
Брилін Борис Андрійович,
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, професор кафедри історії та теорії музики;
-
кандидат педагогічних наук, професор
Миронюк Олена Григорівна,
Державна академія керівних кадрів культури і мистецтва, професор кафедри гуманітарних і соціологічних наук.
Провідна установа: | Мелітопольський державний педагогічний інститут, кафедра гри на оркестрових інструментах, Міністерство освіти і науки України, м.Мелітополь.
Захист відбудеться “ 06 “ листопада 2001 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.26.053.08 у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова (01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (01601, м.Київ, вул. Пирогова, 9).
Автореферат розісланий ” 04 “ жовтня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Завадська Т.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми та доцільність дослідження. Здобуття Україною незалежності, докорінні перетворення в політичній, соціальній, культурній сферах життєдіяльності суспільства гостро поставили питання про необхідність реформування системи вищої освіти, значного поліпшення якості підготовки фахівців, формування у них знань, практичних умінь та навичок продуктивної професійної діяльності в нових соціально-економічних умовах.
Проблема підготовки фахівців у галузі народного мистецтва має особливе значення, оскільки від них значною мірою залежить відродження національної культури, розвиток художніх традицій, формування у громадян нового соціально-художнього світогляду, оцінних орієнтацій, ефективність залучення мас до активної художньо-творчої діяльності.
Досвід музично-виконавської діяльності відображає процесуальні та результативні аспекти музично-виконавської діяльності, які виявляються у пізнанні змісту музичного твору, освоєнні технології виконання, забезпеченні психологічної готовності виконавця до концертної діяльності, аналітико-коригувальній діяльності, якісній виконавської інтерпретації.
Досвід музично-виконавської діяльності має важливе значення у фаховій підготовці студентів вищих навчальних закладів культури і мистецтв, оскільки є необхідним фактором становлення особистості музиканта-виконавця. Сформованість досвіду музично-виконавської діяльності свідчить про готовність спеціаліста до суспільно-корисної діяльності з фаху.
Актуальність теми дослідження зумовлена потребами сучасної теорії і практики музичного виконавства, де поки що не здійснено наукового обгрунтування поняття “досвід музично-виконавської діяльності”, його соціальних і художньо-професійних функцій, засобів формування тощо. Недостатня теоретична розробленість даного питання, зрозуміло, негативно впливає на якість практичного засвоєння студентами досвіду музично-виконавської діяльності, а звідси, і на якість підготовки фахівців даного напрямку. У зв’язку з даними обставинами цілеспрямоване формування у студентів досвіду музично-виконавської діяльності є актуальною проблемою педагогічної науки і вимагає ретельного науково-теоретичного дослідження та практичної апробації його результатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ДОСВІДУ МУЗИЧНО-ВИКОНАВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СТУДЕНТІВ ВУЗІВ КУЛЬТУРИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок