Загрузка...
Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ ДО ФОРМУВАННЯ ОЦІНЮВАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

Загрузка...

РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ ДО ФОРМУВАННЯ ОЦІНЮВАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

Назва:
РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ ДО ФОРМУВАННЯ ОЦІНЮВАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,13 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Академії педагогічних наук України
Бежанова Наталія Леонідівна
УДК 159.955.373.31
РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ ДО ФОРМУВАННЯ ОЦІНЮВАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат педагогічних наук, доцент
Снісаренко Ольга Степанівна, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України, кафедра філософії освіти, професор
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор Гриньова Марина Вікторівна, Полтавський державний педагогічний університет ім. В.Г.Короленка, кафедра педагогічної майстерності, завідувач, декан природничого факультету.
| кандидат педагогічних наук, доцент Пуцов Володимир Іванович Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України, кафедра теорії та методики післядипломної освіти, завідувач кафедри.
Провідна установа | Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського, кафедра освітніх технологій, Міністерство освіти і науки України, м. Миколаїв.
Захист відбудеться 23 лютого 2007 року об 12 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К. .455.01 у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Артема, 52-А, корпус 3.
Автореферат розісланий 22 січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.І. ЧмільЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Законами України „Про освіту”, „Про вищу освіту”, Державною програмою „Вчитель”, Національною доктриною розвитку освіти України в ХХI ст., „Декларацією про європейський простір для вищої освіти”, „Концептуальними засадами реформування педагогічної освіти України та її інтеграції в європейський освітній простір”, наказами Міністерства освіти і науки України „Про затвердження Програми дій щодо реалізації положень Болонської декларації в системі вищої освіти і науки України на 2004 – 2005 роки” та „Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні” передбачено суттєвий перегляд концепції розвитку сучасної системи освіти, яка визначає сукупність якостей і професійний рівень компетентності фахівців, їхню готовність до постійного вдосконалення педагогічної майстерності.
За документами міжнародних організацій (ЮНЕСКО, Організації економічного співробітництва та розвитку, Міжнародної організації праці, Ради Європи, Європейської комісії, Європейської асоціації педагогічної освіти та ін.) ключова роль у сучасних і майбутніх продуктивних змінах належить освіті. Однією з найважливіших передумов входження України до єдиного європейського освітнього простору є досягнення системою її вищої та післядипломної освіти основних цілей Болонського процесу, серед яких перехід від репродуктивної, авторитарної освіти до освіти інноваційного типу, який обумовлює трансформацію її змісту, мети, форм, методів та технологій.
Пріоритетом розвитку сучасної вітчизняної освіти є її особистісна орієнтація. Сутнісною критеріальною характеристикою особистісно орієнтованого освітнього процесу є суб`єкт-суб`єктний характер взаємодії між його учасниками. При цьому cмисл особистісно орієнтованих дій учителя полягає у сприянні становленню суб`єктної активності школяра, яка проявляється, насамперед, в усвідомленому ставленні до навчання, у здатності критично й виважено оцінювати свою власну навчально-пізнавальну діяльність. Виключно актуальним є педагогічне забезпечення суб`єктної активності молодшого школяра, оскільки саме в цей період визначаються стрижньові характеристики його пізнавальної діяльності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Реферат на тему: РОЗВИТОК ГОТОВНОСТІ ВЧИТЕЛІВ У ПІСЛЯДИПЛОМНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ОСВІТІ ДО ФОРМУВАННЯ ОЦІНЮВАЛЬНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок