Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ ВИРОБІВ ЗІ ЗМІННОЮ ТОВЩИНОЮ СТІНОК І ДНА З ПРОФІЛЬНИХ ЗАГОТОВОК

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ ВИРОБІВ ЗІ ЗМІННОЮ ТОВЩИНОЮ СТІНОК І ДНА З ПРОФІЛЬНИХ ЗАГОТОВОК

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ ВИРОБІВ ЗІ ЗМІННОЮ ТОВЩИНОЮ СТІНОК І ДНА З ПРОФІЛЬНИХ ЗАГОТОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,38 KB
Завантажень:
126
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАНИ
"КИВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
УДК 621.983
Калюжний Олександр Володимирович
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ ВИРОБІВ ЗІ ЗМІННОЮ ТОВЩИНОЮ СТІНОК І ДНА З ПРОФІЛЬНИХ ЗАГОТОВОК
Спеціальність 05.03.05 –
процеси та машини обробки тиском
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Стеблюк Володимир Іванович, Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, професор кафедри механіки пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Драгобецький Володимир В'ячеславович, Кременчуцький державний політехнічний університет, завідувач кафедри технології машинобудування, м. Кременчук.
кандидат технічних наук, доцент
Левченко Володимир Миколайович, Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”, доцент кафедри обробки металів тиском, м. Харків.
Провідна установа: - Державне підприємство „Завод ім. В.О. Малишева” Міністерства промислової політики України, м. Харків.
Захист відбудеться “_23 ” квітня 2007 р. о 15 годин на засіданні спеціалізовано вченої ради Д26.002.01 Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", за адресою 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, корп. №1, ауд. №166.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут" за адресою:
03056, м. Київ, проспект Перемоги 37.
Автореферат розісланий “16” березня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізовано вченої ради,
доктор технічних наук, професор Боронко О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Удосконалення та розробка нових ресурсозберігаючих технологій в промисловості України на сьогодні в значній мірі визначаються скороченням термінів та затрат на підготовку виробництва. Зокрема, в машинобудівній та приладобудівній галузях, це стосується виготовлення порожнистих виробів спеціального призначення методами витягування з листового матеріалу. З цієї точки зору, перспективним способом є витягування з попередньо зпрофільованої заготовки в порівнянні з традиційними методами витягуванням без потоншення, з потоншенням та комбінованим із заготовок сталої товщини. Сутність вказаного способу полягає у наданні пластичним деформуванням певного профілю вихідній заготовці, що створює запас міцності в небезпечному перерізі та необхідні фізико-механічні властивості виробів і, в результаті, передумови скорочення кількості переходів.
Визначення геометричних параметрів попереднього профілювання заготовок, що забезпечують вказані переваги, на сьогодні, базується на спрощених аналітичних залежностях, які не враховують позаконтактну деформацію, неконтрольоване потоншення в небезпечному перерізі в процесі витягування і не гарантують необхідні фізико-механічні властивості отриманих порожнистих виробів. Тому геометричні параметри попередньо зпрофільованих заготовок уточнюються в ході відлагодження технологічного процесу, що викликає зростання термінів та вартості підготовки виробництва.
В роботі вирішена актуальна науково-практична задача удосконалення процесів витягування виробів зі змінною товщиною стінок і дна з профільних заготовок.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась згідно з пріоритетним напрямком розвитку науки і техніки ”Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології” (Постанова Верховної Ради України №27057-Х1 від 16.10.92, а також в рамках держбюджетних тем №ДР 0103U000316 „Наукове та конструкторсько-технологічне забезпечення виробництва балонів скрапленого газу для вантажних автомобілів та автобусів, що відповідають міжнародним стандартам” та №ДР 0106U002485 „Виготовлення методом пластичної деформації прецизійних трубчастих виробів із спеціальним профілем внутрішньої поверхні”, виконавцем яких був автор.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСІВ ВИТЯГУВАННЯ ВИРОБІВ ЗІ ЗМІННОЮ ТОВЩИНОЮ СТІНОК І ДНА З ПРОФІЛЬНИХ ЗАГОТОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок