Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні в Україні

Моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні в Україні

Назва:
Моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні в Україні
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,08 KB
Завантажень:
417
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Плахтій Максим Олександрович
УДК 332.14:330.322
Моделювання інвестиційних процесів
на регіональному рівні в Україні
Спеціальність 08.03.02 - економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2004
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Бєгун Анатолій Володимирович,
Київський національний економічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри інформаційного менеджменту
Офіційні опоненти - | доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович,
Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки,
головний науковий співробітник відділу моделювання програмно-цільового управління, аналізу і прогнозування співробітництва з зарубіжними країнами (м. Київ)
кандидат економічних наук, доцент
Лук’яненко Ірина Григорівна
Національний університет “Києво-Могилянська академія” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри фінансів
Провідна установа - | Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту і маркетингу, м. Сімферополь
Захист відбудеться “20” грудня 2004 р. о 16-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “19” листопада 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., професор Шарапов О.Д.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Недостатність інвестиційних коштів, яку гостро відчувають регіони України є причиною і наслідком не сталого економічного розвитку та одним з найвагоміших чинників, що стимулюють трансформацію національної економіки до ринкових засад. За останні 12 років відбулось суттєве скорочення інвестиційної діяльності, що негативно вплинуло на індустріальний розвиток країни, збільшило її відрив від промислово розвинутих країн, посилилась структурна диспропорція економіки та знизилась ефективність використання суспільних ресурсів. З огляду на вади розвитку національної економіки та недостатність прогресивних тенденцій, особливо за останні роки, актуальним залишається питання дослідження інвестиційних процесів на регіональному рівні. Без розвитку пріоритетних напрямків реалізації інвестиційної діяльності в регіонах неможливе вирішення проблем макроекономічної стабілізації, структурної перебудови економіки та її подальшої ринкової трансформації.
Серед вітчизняних дослідників проблемами інвестиційних процесів в регіоні займались та досягли значних наукових результатів: В.П. Александрова, І.О. Бланк, О.В. Гаврилюк, В.М. Геєць, М.С. Герасимчук, А.Ф. Гойко, Б.В. Губський, Б.Є. Кваснюк, І.І. Лукінов, Ю.В. Ніколенко, А.А. Пересада, В.Г. Федоренко, А.Е. Фукс, А.А. Чухно та інші. Але маємо констатувати, що питанням моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні у вітчизняній літературі не приділяється належної уваги і на практиці такі моделі не отримали широкого застосування.
Відсутність цілісного і науково-методичного обґрунтування механізмів протікання регіонального інвестиційного процесу та виявлення складових чинників впливу на цей процес зумовлює необхідність і актуальність системного дослідження цієї проблеми.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана у відповідності з планом науково-дослідних робіт кафедри інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету (НДП "Проблеми інформатизації об'єктів соціально-економічних систем в ринкових умовах", реєстраційний № держреєстрації 0101U009212; НДР "Розробка стохастичних моделей і методів оптимального управління інформаційними потоками регіонів України", реєстраційний № держреєстрації 0101U007709).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Моделювання інвестиційних процесів на регіональному рівні в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок