Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕКСТРУЗІЄЮ ВИБРОДЖЕНОГО ТІСТА

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕКСТРУЗІЄЮ ВИБРОДЖЕНОГО ТІСТА

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕКСТРУЗІЄЮ ВИБРОДЖЕНОГО ТІСТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,65 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
САНДУЛ ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 664.653.4:678.027.3
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕКСТРУЗІЄЮ ВИБРОДЖЕНОГО ТІСТА
05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних і
фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Теличкун Володимир Іванович
Національний університет харчових технологій, доцент
кафедри машин і апаратів харчових виробництв
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Циганков Сергій Петрович
Інститут харчової хімії і технології Національної академії
наук України, заступник директора з наукової роботи
та нової техніки
кандидат технічних наук
Сергеєв Анатолій Дмитрович
Національний університет харчових технологій, доцент
кафедри процесів і апаратів харчових виробництв
та технології консервування
Провідна установа: Харківський державний університет харчування та
торгівлі Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться “15” жовтня 2003 року о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 в Національному університеті харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А – 311.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий “12” вересня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зав’ялов В.Л.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Критеріями, які свідчать про доцільність впровадження нових технологій, є інтенсифікація процесу, підвищення продуктивності і рентабельності виробництва. Серед робіт, присвячених покращенню традиційних технологій і створенню нових енерго- та ресурсозберігаючих виробництв, значна увага приділяється екструзійній обробці. Екструзія – досить поширений спосіб виробництва харчової продукції, однак в науковій літературі недостатньо відомостей про процеси, що відбуваються при формуванні вибродженого тіста. Ще й досі завдання одержання продуктів екструзійної технології із заданими властивостями вирішується шляхом емпіричного підбору режимів обробки і співвідношення рецептурних компонентів. Це пояснюється насамперед складністю урахування факторів, що впливають на виробництво, а також розбіжностями значень структурно-механічних характеристик тістових напівфабрикатів, наведених у літературі. Таким чином, розробка нових видів продукції і вдосконалення екструзійного устаткування вимагає поглибленого теоретичного дослідження процесів, що відбуваються при екструзійній обробці природних біополімерів.
Перспективним є математичне моделювання процесів харчових виробництв, яке допомагає досліджувати їх, конструювати і оптимізувати технологічне обладнання, а також створювати нові види продукції, значно зменшивши при цьому витрати на проведення фізичних експериментів.
Розроблення і обґрунтування економічно ефективної екструзійної технології для виготовлення хлібопекарської продукції і потреба у створенні математичної моделі процесу формування як інструменту для визначення оптимальної геометрії формуючого каналу і необхідних режимів екструдування обумовлюють актуальність представленої роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до планів науково-дослідної роботи Національного університету харчових технологій, а саме до теми “Дослідження робочих процесів технологічного обладнання підприємств хлібопродуктів з метою їх інтенсифікації та створення високоефективного обладнання”. Автором запропоновано новий спосіб формування хлібобулочних виробів екструзією.
Мета і задачі досліджень. Метою досліджень є створення адекватної математичної моделі процесу формування пшеничного дріжджового тіста, наукове обґрунтування параметрів екструдування і розробка на їх основі економічно ефективної схеми виробництва хлібобулочних виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ ТА МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФОРМУВАННЯ ЕКСТРУЗІЄЮ ВИБРОДЖЕНОГО ТІСТА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок