Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)

РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)

Назва:
РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
Бондарчук-Чугіна Ірина Юріївна
УДК 379.85 (477.73) “ 19/20 “ (043.3)
РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ НА
МИКОЛАЇВЩИНІ (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)
17.00.01 – теорія та історія культури
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата історичних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті культури і мистецтв. Міністерство культури і туризму України, м. Київ
Науковий керівник: Кандидат педагогічних наук, професор
Медведєва Валентина Миколаївна,
Київський національний університет культури
і мистецтв.
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Рой Євген Євгенович,
Київський національний університет
культури і мистецтв;
кандидат історичних наук
Левченко Лариса Леонідівна,
Миколаївський обласний архів, директор.
Провідна установа: Державна академія керівних кадрів культури
і мистецтв
Захист відбудеться ”20” квітня 2007р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.807.02 у Київському національному університеті культури і мистецтв за адресою: (01601, м. Київ, вул. Щорса, 36, ауд.209).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського національного університету культури і мистецтв (01601, м. Київ, вул. Щорса, 36).
Автореферат розісланий „___”____________2007р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Б.В.Деменко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Подальша розбудова Української держави тісно пов'язана з розвитком національної культури. Серед головних напрямів державної політики в галузі культури сьогодні – розвиток туризму як вагомої складової національної культури й економіки. Протягом останніх десятиліть туризм в Україні розвивався переважно екстенсивно, інвестиційна політика передбачала зростання передусім матеріально-технічної бази з переважанням кількісних, а не якісних показників. Це зумовило певну деформацію соціально-культурних функцій туризму.
Сучасний туризм – це складний соціокультурний феномен, що реалізується в різних формах організації дозвілля. У другій половині ХХ ст. він набув міжнародного визнання і став глобальним явищем, динаміка розвитку якого постійно зростає. З урахуванням цих чинників в Україні прийнято державну програму розвитку туризму до 2010 року, в якій зазначається, що туризм набуває пріоритетності в розвитку культури та економіки незалежної України.
У матеріалах міжнародної конференції „Туризм у XXI столітті”, в міжнародних документах з розвитку туризму та подорожей підкреслюється світоглядне, пізнавальне, економічне, комунікативне значення туризму як особливого соціально-культурного інституту загальнолюдської культури. У Глобальному етичному кодексі туризму ВТО (Мадрид, 1988) окремий розділ („Туристична діяльність як засіб і проблема ознайомлення з культурною спадшиною людства”) присвячений культурно-охоронній місії туризму. Відтак, набуває актуальності використання в туризмі соціально-культурного потенціалу кожного регіону, кожного народу.
Сучасний розвиток туризму в Миколаївській області є складовою процесу відродження і збереження культурно-історичної спадщини України.
Його проблеми та перспективи істотним чином позначаються на загальному стані національної культури. Цим і визначається вибір теми дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана в межах державної програми “Концептуальні напрямки діяльності органів виконавчої влади щодо розвитку культури”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1997 р.”, державної програми Розвитку туризму в Україні до 2010 року, Закону України „Про Туризм”, Про внесення змін до закону України „Про туризм”, матеріалів міжнародних науково-практичних конференцій „Туризм на порозі ХХІ століття”, а також відповідно до плану наукових досліджень Київського національного університету культури і мистецтв.
Хронологічні рамки і географічні межі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВИТОК КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНОГО ТУРИЗМУ НА МИКОЛАЇВЩИНІ (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок