Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ-ВЕРТОЛІТНИКІВ У ПЕРІОД ДОПОЛЬОТНОГО НАВЧАННЯ

ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ-ВЕРТОЛІТНИКІВ У ПЕРІОД ДОПОЛЬОТНОГО НАВЧАННЯ

Назва:
ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ-ВЕРТОЛІТНИКІВ У ПЕРІОД ДОПОЛЬОТНОГО НАВЧАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,76 KB
Завантажень:
229
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
МАРАКУШИН АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
УДК 796/533.661-001.85
ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА
КУРСАНТІВ-ВЕРТОЛІТНИКІВ У ПЕРІОД
ДОПОЛЬОТНОГО НАВЧАННЯ
24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Львів– 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі фізичної підготовки та спорту Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України.
Науковий керівник – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор
Ровний Анатолій Степанович,
Харківська державна академія фізичної культури,
завідувач кафедри біологічних основ фізичного
виховання і спорту.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Камаєв Олег Іванович,
Національний університет внутрішніх справ України, професор
кафедри спеціальної та фізичної підготовки;
кандидат педагогічних наук, доцент
Бородін Юрій Андрійович,
Національний університет фізичного виховання і спорту
України, декан факультету спортивної медицини та
фізичної реабілітації.
Провідна установа – Державний вищий навчальний заклад “Переяслав-Хмельницький
державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”,
кафедра теорії і методики фізичного виховання, Міністерство
освіти і науки України, м. Переяслав-Хмельницький.
Захист відбудеться 1 липня 2006 року о 12 годині 30 хвилин під час засідання спеціалізованої вченої ради К 35.829.01 у Львівському державному інституті фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівського державного інституту фізичної культури (79000, м. Львів, вул. Костюшка, 11).
Автореферат розіслано 27 травня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради професор О.М. Вацеба
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Фізична підготовка курсантів у період допольотного навчання, що передує першим вивізним і самостійним польотам, є важливим етапом у системі безперервної освіти пілотів армійської авіації. У цей період закладається фундамент теоретичної, спеціальної і військово-професійної підготовки майбутнього пілота.
Аналіз наукових праць з фізичної підготовки у Збройних Силах показав, що з розвитком бойової техніки й озброєння постійно відбувається перерозподіл ролі фізичних якостей і рухових навичок професійної підготовки військових фахівців, проте пріоритетна значущість фізичної підготовки залишається незмінною (Ю.К. Дем’яненко, 1981; Л.А. Вейднер-Дубровин, 1982;
Р.М. Макаров, 2002; О.О. Горєлов, 2003; Ю.А. Бородін, 2004; О.І. Камаєв, 2005).
Одним з напрямків удосконалення професійної підготовки пілотів є створення фундаменту фізичних якостей на ранньому етапі навчання
(Р. М. Макаров, 2002). Для цього застосовуються сучасні методи, які базуються на закономірностях впливу фізичних навантажень на сенсорні системи та киснево-транспортну систему організму людини (В.М. Платонов, 1997;
А.С. Ровний, 2001; М.Р. Смирнов, 1996).
Застосування такого підходу в системі військово-професійного навчання і фізичної підготовки допомагає виявляти резервні можливості курсантів, здійснювати пошук нових методологічних підходів для забезпечення швидшого й надійнішого оволодіння військово-професійними уміннями і навичками, зростання професійної підготовленості майбутніх пілотів.
Однак сьогодні бракує науково обґрунтованих рекомендацій щодо комплексного застосування засобів і методів фізичної підготовки курсантів-вертолітників у період допольотного навчання.
Вищевикладене визначає актуальність комплексних досліджень, що спрямовані на вдосконалення системи загальної і спеціальної фізичної підготовки курсантів – майбутніх пілотів армійської авіації у період допольотного навчання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано згідно з планом наукової та науково-технічної діяльності відділу наукових проблем військової освіти Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба на 2000-2005 роки в рамках науково-дослідної роботи “Удосконалення системи відбору, підготовки та розподілу офіцерських кадрів Збройних Сил України” (номер державної реєстрації 0101U000394, шифр “Персонал”), а також відповідно до Зведеного плану науково-дослідних робіт Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України на 2001-2005 роки за темою 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА КУРСАНТІВ-ВЕРТОЛІТНИКІВ У ПЕРІОД ДОПОЛЬОТНОГО НАВЧАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок