Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ СПОРУД БАШТОВОГО ТИПУ НА ОСНОВІ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ

ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ СПОРУД БАШТОВОГО ТИПУ НА ОСНОВІ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ СПОРУД БАШТОВОГО ТИПУ НА ОСНОВІ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,38 KB
Завантажень:
237
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЄГОРОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
УДК 528.48
ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ
ПРИ БУДІВНИЦТВІ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ СПОРУД БАШТОВОГО
ТИПУ НА ОСНОВІ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ
05.24.01-Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, професор Старовєров Володимир Сергійович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Чмчян Томік Торгомович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії;
кандидат технічних наук Григоровський Петро Євгенович,
науково-дослідний інститут будівельного виробництва Держбуду України, завідувач сектору лазерних систем контролю.
Провідна установа:
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, кафедра інженерної геодезії, Міністерство освіти і науки України, м.Макіївка.
Захист відбудеться “ 14 ” червня 2001 р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.09 в Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського національного університета будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 14 ” травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Споруди баштового типу знайшли широке застосування в народному господарстві, особливо це стосується об'єктів енергетики, тому що вони найкращим чином забезпечують виконання встановлених для них функціональних задач.
Досвід будівництва і експлуатації баштових споруд вказує на те, що нормативна база, яка регламентує точність геодезичних робіт, не відповідає сучасним вимогам. Величини допустимих похибок, які встановлюються нормами і інструкціями, носять суперечливий характер, тому що їх дія розповсюджується тільки на споруди висотою до 50 метрів. Ці суперечності приводять до того, що, в окремих випадках, призначаються необгрунтовано високі вимоги до точності виконання геодезичних робіт. Такий підхід до призначення точності є недопустимим, так як в першому випадку – точність геодезичних робіт має такий самий порядок, що і допустима похибка положення конструкції, а в другому – приведе до необгрунтованих витрат по забезпеченню призначаємої точності.
Аналізуючи в цілому принципи нормування точності інженерно-геодезичних робіт необхідно відмітити, що в основному розроблені питання розрахунку точності, які базуються лише на умовах геометричного зв'язку між елементами будівельних об'єктів.
Все це приводить до висновку про необхідність більш детальної проробки питань щодо призначення точності робіт при зведенні і експлуатації баштових споруд в залежності від конструктивних особливостей, умов експлуатації, властивостей матеріалів, що можливо вирішити на основі аналізу напружено-деформованого стану будівель.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Інженерно-геодезичні роботи є невід'ємною частиною будівельно-монтажних робіт, які дозволяють контролювати якість будівництва і забезпечують безаварійну експлуатацію баштових споруд. Дисертаційна робота виконана згідно планів наукової роботи кафедри автоматизації геодезичних вимірювань Київського національного університету будівництва і архітектури.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є обгрунтування і розрахунок точності геодезичних робіт при будівництві і експлуатації споруд баштового типу на основі аналізу їх напружено-деформованого стану.
Задачі досліджень:
- аналіз існуючих методів зведення баштових споруд;
- побудова фізичної моделі баштових споруд і вибір методу її дослідження;
- дослідження впливу похибок геодезичних робіт, які супроводжують процес зведення баштових споруд кругового перерізу, на просторове положення вузлів;
- розробка методики розрахунку допустимих похибок зведення споруд баштового типу;
- розробка методики розрахунку точності геодезичних робіт при будівництві баштових споруд;
- обгрунтування місць розташування марок при спостереженнях за деформаціями баштових споруд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНИХ РОБІТ ПРИ БУДІВНИЦТВІ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ СПОРУД БАШТОВОГО ТИПУ НА ОСНОВІ НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок