Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Аналітико-статистичні моделі для прогнозування та підвищення ефективності ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ митного контролю

Аналітико-статистичні моделі для прогнозування та підвищення ефективності ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ митного контролю

Назва:
Аналітико-статистичні моделі для прогнозування та підвищення ефективності ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ митного контролю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,59 KB
Завантажень:
444
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний ТРАНСПОРТний університет
Дем’янчук Станіслав Георгійович
УДК 62.192.004 (075)
Аналітико-статистичні моделі для прогнозування та підвищення ефективності ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ митного контролю
05.13.06 – автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Бєляєвський Леонід Степанович – Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки, професор кафедри транспортного права, системного аналізу та логістики Національного транспортного університету Міністерства освіти і науки України;
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Баранов Георгій Леонідович, заступник директора Центрального науково-дослідного інституту навігації і управління Міністерства промислової політики України;
– кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Яковлєв Олександр Іванович, провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу Центру підвищення кваліфікації Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Міністерства транспорту України
Провідна установа – Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 01.07.2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.059.01 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, М.Київ, вул. Суворова, 1, НТУ, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м.Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий 01.06.2005р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. При забезпеченні проведення митного контролю досі існує багато проблем наукового та практичного характерів, вирішенням яких займаються фахівці нашої країни та ряду зарубіжних країн. Останнім часом у Митній службі впроваджені сучасні технічні засоби контролю, впроваджуються сучасні інформаційні технології, вдосконалюються організаційна та методологічна база.
Після „помаранчевої” революції Президент та Уряд України приділяють значну увагу питанням вдосконалення роботи Митної служби (встановленню доцільних ставок мита на перевезення товарів через митний кордон, покращенню виконавської дисципліни, дотримуванню законності в роботі митних органів, вдосконаленню митного контролю та ін.).
При здійсненні митного контролю транспорту та громадян в пунктах пропуску на державному кордоні, у межах транспортних коридорів, велике значення мають рівень обслуговування об’єктів міжнародних переміщень, організація та відповідальність посадових осіб за його проведення, ефективність технічних засобів митного контролю. Митний контроль повинен забезпечувати високу достовірність перевірки об’єктів міжнародних переміщень через кордон, високу ймовірність виявлення можливих порушень законності та митних правил при забезпеченні належної пропускної спроможності пунктів контролю і додержання гуманності та етики контролю.
Система митного контролю являє собою комплекс певних митних правил, процедур, людських та технічних ресурсів контролю, інших необхідних вимог, об’єктів, які підлягають контролю. Розгалужені організаційно-технічні структури та досконалі технології митного контролю повинні забезпечувати надійність, професіоналізм та ефективність митного контролю.
Питання організації надійної роботи інспекторського складу та технічних засобів митного контролю відіграють вирішальну роль в роботі системи митного контролю.
Всі ці питання недостатньо досліджені і вимагають подальшого вдосконалення. Нажаль їх дослідженнями в Україні займається відносно недостатня кількість науковців, що відбивається на результативності робіт.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 



Реферат на тему: Аналітико-статистичні моделі для прогнозування та підвищення ефективності ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМ митного контролю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок