Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН У РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН У РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

Назва:
МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН У РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,24 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
КРУПА Казімір
УДК 338.24.021.8
МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН У РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
Спеціальність 08.02.03 – організація управління, планування
і регулювання економікою
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
 
Львів - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: | доктор економічних наук, професор
BOBK Володимир Mиxaйлович,
Львівський національний університет імені Івана Франка, завідувач кафедри економiчної кібepнeтики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор, заслужений
діяч науки і техніки України, Президент Української академії інформатики ЄРМОШЕНКО Микола Миколайович, Національна академія управління,
проректор з наукової роботи
доктор економічних наук, професор
КАРЛІН Микола Іванович,
Волинський державний університет ім. Лесі Українки, завідувач кафедри, декан факультету післядипломної освіти
доктор економічних наук, професор
ЄЛЕЙКО Василь Іванович,
Львівська комерційна академія, завідувач кафедри економетрії та статистики.
Провідна установа: | Національний університет “Львівська політехніка”, економічний факультет.
Захист відбудеться 19 травня 2005 р. о 13.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (79008, м.Львів, просп. Свободи, 18, ауд.115).
З дисертацією можна ознайомитись у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка, м.Львів, вул. Драгоманова, 5.
Автореферат розіслано 11 квітня 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Панчишин С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Зміни в економіці реалізуються через модифікацію існуючого на даний час стану, тобто через виробничі, організаційні, фінансові, ринкові, технологічні, соціальні, політичні зміни та відносини, що впливають на ті, чи інші показники ефективності діяльності конкретного суб’єкта економіки (підприємства, фірми).
Зміни на підприємстві можуть викликатись діями як з боку зовнішнього середовища, так і процесами у внутрішньому середовищі цього підприємства.
Для кожного з цих випадків реакція підприємства буде різною:
- підприємство не може істотно впливати на процеси і зміни у зовнішньому середовищі, а значить вимушене пристосовуватись до таких змін за рахунок власних ресурсів;
- адаптація до змін у зовнішньому середовищі потребує змін у внутрішньому середовищі підприємства, наприклад, зміни відносин, структури, кадрів тощо;
- в залежності від масштабу і економічного потенціалу підприємства, зміни у його внутрішньому середовищі можуть мати вплив на показники ефективності цього підприємства, а також викликати зміни у інших суб’єктів економіки.
У всіх випадках, для збереження дієздатності підприємства, забезпечення ефективності його діяльності одними з перших змін будуть зміни в організації управління , зміни в структурі економічних процесів, відносин та зміни в способах і методах організації регулювання цих процесів і відносин. Такі зміни називають організаційними.
Оскільки в сучасній, динамічній економіці, організаційні зміни надзвичайно дієві, то їх проведення потребує досить активних, швидких і складних дій, а оскільки в економічній науці вони найменш досліджені, то головний акцент в даній науковій праці зроблено якраз на ці питання.
Отже, організаційна зміна, головним чином, стосується системи управління, структури цієї системи, зокрема структури інформаційних процесів і процесів регулювання, прийняття стратегічних і оперативних рішень, направлених на забезпечення ефективного функціонування, або, в гіршому випадку, на забезпечення економічної стабільності підпри-ємства.
Такі зміни, як правило, пов’язані з модифікуванням: політики і стратегії, організаційних структур, функцій та стилів управління, методів і техніки управління, організаційних документів, а також організаційної культури прийняття рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕТОДИ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ЗМІН У РЕГУЛЮВАННІ ЕКОНОМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок