Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОГНОЗУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ ТА ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВІВ ЕРОЗИВНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ

ПРОГНОЗУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ ТА ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВІВ ЕРОЗИВНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Назва:
ПРОГНОЗУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ ТА ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВІВ ЕРОЗИВНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,08 KB
Завантажень:
210
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДУ „ІНСТИТУТ ПЕДІАТРІЇ, АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ
АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ”
ЦИЦЮРА ОРИСЯ ОРЕСТІВНА
УДК 161-036+616-08+616-084+161-036.87+616.33-002+616.367
ПРОГНОЗУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ ТА ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА
РЕЦИДИВІВ ЕРОЗИВНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ
ШКІЛЬНОГО ВІКУ
14.01.10 – Педіатрія
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі дитячих хвороб №1 Івано-Франківського державного медичного університету МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор,
ВОЛОСЯНКО АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ
Івано-Франківський державний медичний університет,
МОЗ України,
завідувач кафедри дитячих хвороб №1
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор,
ЦИПКУН АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
ДУ „Інститут педіатрії, акушерства і гінекології
АМН України” (м. Київ),
завідувач лабораторією патологічної фізіології
та клінічної фармакології
доктор медичних наук, доцент,
БОРИСЕНКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
Національний медичний університет
ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України (м. Київ),
доцент кафедри педіатрії №3
Провідна установа: Національна медична академія післядипломної освіти
ім. П.Л. Шупика МОЗ України, кафедра педіатрії №2 (м. Київ)
 
Захист дисертації відбудеться „ 25 ” вересня 2007 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями „Педіатрія”, „Акушерство і гінекологія” при ДУ „Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м.Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці державної установи „Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України” (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
Автореферат розісланий „ 03 ” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, професор Л.В. Квашніна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Серед хронічних захворювань гастродуоденальної зони у дітей та підлітків в усьому світі чільне місце посідають хронічні ерозивні гастродуоденіти [М.Ф. Денисова, 2007; А.А. Баранов, 2000]. Медико-соціальне значення цієї проблеми зумовлене значним поширенням захворювання, його рецидивним прогредієнтним перебігом, ймовірністю розвитку ускладнень, толерантністю до загальноприйнятих методів терапії та високим ризиком первинної інвалідизації [Ю.В. Белоусов, 2000; Т.Л. Лапіна, 2002]. До сьогодні не знайдено чітких критеріїв, згідно з якими ерозії слід розглядати як самостійну нозологічну форму, ускладнення основного захворювання або супутній патологічний процес [Л.В. Бардах, 2004; Н.В. Маєв, 2005].
Для прогнозування рецидивів ерозивного гастродуоденіту та ймовірності виникнення ускладнень важливим напрямком гастроентерології є виявлення соціально-економічних, медико-біологічних та генетичних факторів ризику [А.С. Свінціцький, 2005; Ю.В. Бєлоусов, 2000], що може забезпечити можливість своєчасної діагностики та лікування [Маєв Н.В., 2003; Бєлоусов Ю.В., 2002].
Водночас в педіатричній літературі не достатньо висвітленим і дискусійним залишається питання про можливість диференційованого застосування сучасних антисекреторних середників у лікуванні ерозивного гастродуоденіту у дітей. Це і визначило вибір напрямку, мету і завдання дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до плану НДР Івано-Франківського державного медичного університету МОЗ України (№ держреєстрації 0102U007368).
Мета роботи - підвищити ефективність лікування дітей з ерозивним гастродуоденітом з урахуванням перебігу захворювання, особливостей функціонального стану шлунку, інфікування Helicobacter pylori, генетично-детермінованих факторів та розробленої математичної моделі індивідуального прогнозування рецидиву захворювання.
 
Завдання роботи:
1.
Вивчити клінічні особливості перебігу ерозивного гастродуоденіту у дітей шкільного віку та охарактеризувати його залежно від інфікованості Helicobacter pylori.
2.
Визначити інформаційну цінність різних методів оцінки інфікування Helicobacter pylori – імуноферментного аналізу, полімеразної ланцюгової реакції, якісного визначення наявності антитіл до Helicobacter руlогі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОГНОЗУВАННЯ, ЛІКУВАННЯ ТА ВТОРИННА ПРОФІЛАКТИКА РЕЦИДИВІВ ЕРОЗИВНОГО ГАСТРОДУОДЕНІТУ У ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок