Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ДИСФУНКЦІЯ ЕНДОТЕЛІЮ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ ТА ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ, УСКЛАДНЕНИХ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ

ДИСФУНКЦІЯ ЕНДОТЕЛІЮ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ ТА ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ, УСКЛАДНЕНИХ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ / сторінка 11

Назва:
ДИСФУНКЦІЯ ЕНДОТЕЛІЮ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ ТА ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ, УСКЛАДНЕНИХ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,18 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
наук. товариств кард., ревмат. та кардіохір. з міжнар. участ. “Серцева недостатність – сучасний стан проблеми”. - 2002.- Київ.-С.49-50 Здобувачем проведено узагальнення результатів та написання тез. Проф. Сєркова В.К. редагувала текст. Доц. Монастирський допомагав у підборіі хворих.
9. Домбровська Ю.В., Сєркова В.К., Монастирський Ю.І. Ендотеліальна дисфункція у пацієнтів з гіпертонічною і(або) ішемічною хворобою серця // Матеріали Української науково-практичної конференції “Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії в Україні в рамках реалізації національної програми”.- 15-17 квітня 2002р.- Київ. - С.40-41 Участь здобувача: підбір хворих, виконання дослідження, написання тез. Проф. Сєрковій В.К. належить ідея дослідження. Доц. Монастирський Ю.І. редагував текст.
10. Домбровська Ю.В., Сєркова В.К., Монастирський Ю.І., Мовчан Г.О., Бурдейна Л.В. Вплив карведілолу на гемодинаміку хворих з серцевою недостатністю, обумовленою поєднанням гіпертонічної та ішемічної хвороби серця // Вісник Вінницького Державного медичного університету. М-ли Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів”.- Вінниця. - 2003.-№1.- С. 135. Здобувачеві належить підбір хворих, виконання дослідження, написання тез. Проф. Сєркова В.К. коректувала результати роботи. Доц. Монастирський Ю.І. та ас. Бурдейна Л.В. допомагали у відборі хворих. Ас. Мовчан Г.О. підготувала тези до друку.
11. М.М. Корсунська, Ю.І. Монастирський, Г.К. Берко, О.В. Темна, І.П. Андренко, Ю.В. Домбровська, В.А. Корінний. Ефективність та безпечність застосування корвазану у хворих на хронічну серцеву недостатність // Вісник ВНМУ ім. М.І. Мат-ли Всеукраїнської науково-практ. конференції з міжнародною участю. - 2005.-№9.-С.354-355. Дисертанту належить підбір хворих, участь у написанні тез. Доц. Монастирський Ю.І. здійснював загальне керівництво темою. Ас. Корсунська М.М. здійснювала виконання дослідження. Ас. Берко Г.К. допомагала у підборі хворих. Ас. Темна О.В. та лікар Андренко І.П. допомагали в клінічному спостереженні хворих. Корінний В.А. - відбір та аналіз літератури за темою публікації.
АНОТАЦІЯ
Домбровська Ю.В. Дисфункція ендотелію у хворих на ішемічну хворобу серця та гіпертонічну хворобу, ускладнені хронічною серцевою недостатністю. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.11 – кардіологія.- Івано-Франківський державний медичний університет; Івано-Франківськ, 2007.
Дисертаційна робота присвячена вивченню ролі дисфункції судинного ендотелію у виникненні та прогресуванні серцевої недостатності у хворих на ішемічну хворобу серця в поєднанні з гіпертонічною хворобою та можливості її корекції з допомогою інгібіторів АПФ (еналаприл) та ?-адреноблокаторів (карведілол). Обстежено 203 хворих, у 162 (79,8%) хворих діагностовано хронічну серцеву недостатність I-IІІ ФК.
Показано, що з прогресуванням серцевої недостатності відбувається збільшення частоти та поглиблення дисфункції ендотелію, збільшення товщини інтимо-медіального прошарку артерій. Ендотеліальна дисфункція асоціюється з індексом ММЛШ, розміром міокардіального стресу, зміною відношення КДО/ММЛШ, із показниками систолічної і діастолічної функції лівого шлуночка і пов‘язана з порушенням процесів ліпопероксидації. У хворих із вираженою ендотеліальною дисфункцією відмічено переважання впливу симпатичного відділу ВНС. Показані переваги впливу поєднаного прийому еналаприлу та карведілолу на показники, що вивчалися.
Ключові слова: хронічна серцева недостатність, ендотеліальна дисфункція, еналаприл, карведілол.
АННОТАЦИЯ
Домбровская Ю.В. Дисфункция эндотелия у больных ишемической болезнью сердца и гипертонической болезнью, осложненные хронической сердечной недостаточностью. – Рукопись.
Диссертация на соискание ученой степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.11 – кардиология.- Ивано-Франковский государственный медицинский университет; Ивано-Франковск, 2007.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ДИСФУНКЦІЯ ЕНДОТЕЛІЮ У ХВОРИХ НА ІШЕМІЧНУ ХВОРОБУ СЕРЦЯ ТА ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ, УСКЛАДНЕНИХ ХРОНІЧНОЮ СЕРЦЕВОЮ НЕДОСТАТНІСТЮ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок