Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ БАЛОЧНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПРОГОНОВИХ СПОРУД ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ

ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ БАЛОЧНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПРОГОНОВИХ СПОРУД ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ

Назва:
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ БАЛОЧНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПРОГОНОВИХ СПОРУД ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,58 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТР
АНСПОРТУ


ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
СОЛОМКА ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
УДК 624.21:625.1
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ БАЛОЧНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ
ПРОГОНОВИХ СПОРУД ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник кандидат технічних наук, доцент Ейхе Георгій Миколайович, доцент кафедри “Реконструкція та експлуатація залізниць і споруд”, Київський університет економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, завідувач кафедри “Конструкції з металу, дерева та пластмас”, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України;
кандидат технічних наук, доцент Коваль Петро Миколайович, директор, Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна “ДерждорНДІ” Державної служби автомобільних доріг України (м. Київ).
Провідна установа:
Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України (м. Київ), відділ надійності будівельних конструкцій.
Захист відбудеться “_27_ “ лютого 2003 р. о _1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд.202
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “_24_”___січня______2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В даний час основна маса штучних споруд на шляхах сполучення досягла віку близького до вичерпання фізичної або моральної довговічності. Внаслідок цього набула значної актуальності проблема оцінки надійності та довговічності штучних споруд з метою одержання практичних рекомендацій по плануванню і організації їх поточного утримання.
Актуальність теми. Не одне десятиріччя спеціалісти з будівельних конструкцій шукають нові шляхи для продовження строку служби конструкцій та споруд на основі наукових розробок по нормуванню параметрів надійності і довговічності, створенню систем по керуванню станом конструкцій та споруд і методів прогнозування поведінки конструкцій і споруд на протязі всього часу експлуатації. До недавнього часу оцінка довговічності мостів, як однієї з галузей будівельних конструкцій, провадилась на основі феноменологічного підходу, тобто з інтуїтивної точки зору спеціалістів. Завдяки широкому впровадженню комп’ютерної техніки і розробці нових комп’ютерних технологій, стає можливим провадити оцінку технічного стану споруд, їх надійності та довговічності з наукової точки зору, тобто шляхом імовірнісного аналізу даних про стан споруд за весь час їх експлуатації, а також прогнозувати поведінку споруд в майбутньому. Тому дана робота, що пов’язана з визначенням впливу різних факторів на появу дефектів балочних залізобетонних прогонових споруд залізничних мостів, а також визначенням ймовірності появи дефектів з урахуванням різних строків проведення ремонтів, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Вибраний напрямок досліджень зв’язаний з виконанням науково-дослідних робіт в Дніпропетровському державному технічному університеті залізничного транспорту (ДІІТі), а саме з роботою за темою “Розробка теоретичних основ та методів визначення критеріїв нормування строку служби залізобетонних залізничних мостів”, за темою “Розробка інформаційно-експертно-прогнозуючої системи оцінки стану інженерних споруд та комплексних заходів по подовженню їх строку служби” [НДР 0198U005998], та за темою “Вибір системи критеріїв для нормування надійності і довговічності залізобетонних прогонових споруд з ненапруженою арматурою залізничних мостів” [НДР 0101U002585].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ЕКСПЛУАТАЦІЙНА НАДІЙНІСТЬ БАЛОЧНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПРОГОНОВИХ СПОРУД ЗАЛІЗНИЧНИХ МОСТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок