Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМУНОМЕТАБОЛІЧНІ ЗСУВИ ТА СТАН НИРКОВОГО КРОВООБІГУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ СЕРОЗНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ ЗА УМОВ ЙОГО КОРЕКЦІЇ

ІМУНОМЕТАБОЛІЧНІ ЗСУВИ ТА СТАН НИРКОВОГО КРОВООБІГУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ СЕРОЗНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ ЗА УМОВ ЙОГО КОРЕКЦІЇ

Назва:
ІМУНОМЕТАБОЛІЧНІ ЗСУВИ ТА СТАН НИРКОВОГО КРОВООБІГУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ СЕРОЗНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ ЗА УМОВ ЙОГО КОРЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,44 KB
Завантажень:
160
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ
Мусаб Шариф Файяд Зіюд
УДК 616.61-002.3-08:615.844.6
ІМУНОМЕТАБОЛІЧНІ ЗСУВИ ТА СТАН НИРКОВОГО КРОВООБІГУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ СЕРОЗНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ ЗА УМОВ ЙОГО КОРЕКЦІЇ
14.01.06. – урологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Пепенін Володимир Розумнікович,
Луганський державний медичний університет МОЗ України,
професор кафедри хірургії та урології
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор
Черненко Василь Васильович,
Інститут урології СМН України, головний науковий співробітник відділу
судинної урології;
доктор медичних наук, професор
Ухаль Михайло Іванович,
Одеський державний медичний університет МОЗ України,
професор кафедри урології і нефрології.
Провідна установа: Донецький державний медичний університет ім. М.Горького МОЗ
України, кафедра госпітальної хірургії та урології, м. Донецьк
Захист відбудеться “_19_” _вересня_ 2006 року о “_14-30_” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.615.01 при Інституті урології АМН України за адресою:
04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9-а
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту урології АМН України за адресою: 04053, м. Київ, вул. Ю.Коцюбинського, 9-а.
Автореферат розісланий “_05_ __07__ 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Старцева Л.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Найбільш поширеним та важливим з запальних ниркових патологій є гострий пієлонефрит (ГП). Дана патологія частіше розвивається як вторинний процес, що послідовно виникає на тлі різних захворювань, серед них найчастіше – обструктивних. В Україні частота захворюваності на ГП коливається від 5% до 15%, а останніми роками констатується зростання частоти виникнення цієї патології (Пасечніков С.П. з співавт., 1998, 2003, 2005) Значно зріс відсоток гнійних форм ГП, який сягає 11%, а загальна летальність з приводу даної патології спостерігається в 3% хворих (Возіанов О.Ф., Пасечніков С.П., 2003; Сайдакова Н.О. з співавт., 2003, 2005; M.J. Bergeron, 1995)
Гострий пієлонефрит часто закінчується формуванням хронічного і є однією з основних причин розвитку таких ускладнень, як нефролітіаз, артеріальна гіпертензія, хронічна ниркова недостатність. Це захворювання викликає тимчасову або постійну втрату працездатності (Возіанов О.Ф. з співавт., 1997; Пасічніков С.П. з співавт., 2003)
Відомо, що гострий серозний пієлонефрит за частотою виникнення залишається на другому місці після запальних захворювань органів дихання. Гнійні його форми розвиваються в 40% хворих, а майже 60% хворим на гнійний гострий пієлонефрит виконується нефректомія (Павлова Л.П. та співавт, 1998). Тяжкість захворювання нерідко є обумовленою, або ускладненою уролітіазом, двобічним запальним процесом у нирках, неадекватною патогенетичною терапією, нечутливістю флори до антибактеріальних препаратів, шпитальною інфекцією, імунодефіцитами різного генезу (Лопаткин Н.А. та співавт., 1998; H.G. Teselius, 1998).
Як відомо, на сьогодні запропоновано багато методів лікування ГП, але жоден з них не забезпечує бажаних результатів. Це зумовлено перш за все недостатньою ефективністю традиційних методів детоксикації, імунокорекції та антиоксидантного захисту організму. У зв’язку з цим актуальним є поглиблення вивчення впливу спрямованого (внутрішньоорганного) електрофорезу до ниркової ділянки при гострому серозному пієлонефриті.
Зв’язок завдань дослідження з проблемним планом розвитку медичної науки. Дисертаційна робота виконувалася за планом науково – дослідних робіт кафедри урології Луганського державного медичного університету, затвердженим МОЗ України, номер державної реєстрації 0100U005068. Дисертаційна робота пройшла біоетичну експертизу.
Мета дослідження. Покращити результати лікування хворих на гострий серозний пієлонефрит шляхом застосування комплексного лікування за допомогою спрямованого електрофорезу (ВОЕФ) антибактеріальної речовини до ниркової ділянки на основі вивчення взаємозв’язку метаболічних, імунних та інших гомеостатичних порушень з активністю запального процесу в нирках.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ІМУНОМЕТАБОЛІЧНІ ЗСУВИ ТА СТАН НИРКОВОГО КРОВООБІГУ У ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ СЕРОЗНИЙ ПІЄЛОНЕФРИТ ЗА УМОВ ЙОГО КОРЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок