Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СФЕРИ ПОСЛУГ

УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СФЕРИ ПОСЛУГ

Назва:
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СФЕРИ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,81 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАКИ УКРАЇНИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Погожа Наталія Володимирівна
УДК 658.81:658.721(043)
УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ
НА ПІДПРИЄМСТВАХ СФЕРИ ПОСЛУГ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація
і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу Європейського університету (м. Київ).
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Луцій Олександр Павлович,
Європейський університет,
завідувач кафедри маркетингу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Захожай Валерій Борисович,
Генеральний директор Президентського
університету Міжрегіональної академії
управління персоналом (м.Київ)
кандидат економічних наук, доцент
Чаюн Тетяна Іванівна,
Київський національний торгівельно-економічний
університет (м.Київ), доцент кафедри
менеджменту зовнішньоекономічної діяльності
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України (м. Київ),
відділ регіональної політики
Захист відбудеться 30 січня 2007 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.063.01 в Європейському університеті за адресою: 03115, м. Київ, бульв. Академіка Вернадського, 16-в.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Європейського університету за адресою: 03115, м. Київ, вул. Депутатська, 15/17.
Автореферат розісланий „_23____” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічний наук, доцент Луцій О.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі розвитку економіки країни, який ґрунтується на ринковому механізмі, створюються сприятливі умови для поширення функціонування підприємств сфери послуг. Їхній стрімкий розвиток вплинув на посилення конкурентної боротьби, визначив необхідність широкого впровадження елементів маркетингу та застосування якісно нового підходу до управління маркетингом.
Управлінські рішення, пов’язані з маркетингом, стають сьогодні одними із самих складних завдань управлінської діяльності, які суттєво впливають на інші функціональні сфери підприємства. Все більшу актуальність мають питання глибокої орієнтації на споживача, збільшується необхідність взаємозв’язку розрізнених елементів управлінської діяльності, з впливом на обсяг та структуру попиту. У зв’язку з цим, загострюється проблема формування на підприємстві системи управління маркетингом, яка забезпечила б необхідний рівень маркетингового менеджменту. У першу чергу це стосується підприємств Одеського регіону, як одного з найбільш перспективних центрів розвитку послуг, особливо туристичних, банківських, страхових, торговельних, оздоровчих та транспортних, які пов’язані з розвитком інфраструктури та кліматичними умовами.
Під впливом наукових, економічних, технологічних та соціальних факторів постійно збільшуються потреби в послугах, підвищуються вимоги до показників їх якості. Посилюється роль управління маркетингом, як головної сфери діяльності підприємств, постають питання здійснення внутрішньоорганізаційних змін, методичного та інформаційного забезпечення. Зростання потреб у послугах та вирішення проблем їх задоволення вимагають обґрунтування науково-методичних підходів щодо розвитку ринку послуг та вироблення практичних заходів для взаємодії суб’єктів ринку послуг на основі взаємовигідних партнерських відносин.
В Україні на сьогодні існує досить потужна наукова база, яка дозволяє опрацьовувати теоретичні й практичні питання маркетингової діяльності відповідно до специфіки економічної ситуації у різних сферах. Серед українських та закордонних учених досить вичерпно розкривають проблематику та сутність управління маркетингом такі як: Д. Аакер, Т. Амблер, І. Ансофф, Г.Армстронг, І. Бойко, Г. Багієв, А. Войчак, С. Гаркавенко, Е. Голубков, Т. Данько, П. Дракер, П. Діксон, В.Захожай, Ф.Котлер, Д.Мейкенз, М. Окландер, В.Онищенко, О. Луцій, М. Портер, В. Полторак, Г. Рогов, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОМ НА ПІДПРИЄМСТВАХ СФЕРИ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок