Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОВЕДІНКА АСИНХРОННОГО НАВАНТАЖЕННЯ В ВУЗЛАХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ПРИ ВІДХИЛЕННЯХ НАПРУГИ І ЧАСТОТИ

ПОВЕДІНКА АСИНХРОННОГО НАВАНТАЖЕННЯ В ВУЗЛАХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ПРИ ВІДХИЛЕННЯХ НАПРУГИ І ЧАСТОТИ

Назва:
ПОВЕДІНКА АСИНХРОННОГО НАВАНТАЖЕННЯ В ВУЗЛАХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ПРИ ВІДХИЛЕННЯХ НАПРУГИ І ЧАСТОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,94 KB
Завантажень:
449
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТАЛАЛ АЛЬ-АС
(Сірія)
УДК 621.313:621.713
ПОВЕДІНКА АСИНХРОННОГО НАВАНТАЖЕННЯ В ВУЗЛАХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ПРИ ВІДХИЛЕННЯХ НАПРУГИ І ЧАСТОТИ
Спеціальність 05.14.02 – Електричні станції, мережі і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк-2003
 


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Електричні станції” Донецького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Сивокобиленко Віталій Федорович,
Донецький національний технічний університет
завідувач кафедри ” Електричні станції ”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Жежеленко Ігор Володимирович,
Приазовський державний технічний університет,
ректор, завідувач кафедри “Електропостачання”, м.Маріуполь
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
Чувашев Віктор Анатолійович,
Український науково-дослідний, проектно-конструкторський і технологічний інститут вибухозахищеного і рудникового електрообладнання,
замісник директора з наукової роботи, м. Донецьк
Провідна установа - Східноукраїнський національний університет
ім. В. Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра ”Електромеханіка”, м. Луганськ
Захист відбудеться "25"_вересня_2003 р. о _1430__на засіданні
спеціалізованої вченої ради К11.052.02 Донецького національного
технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58,
I навчальний корпус, к. 201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДонНТУ (83000, м. Донецк,
вул. Артема, 58, II навчальний корпус).
Автореферат розісланий "15" серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К11.052.02, к.т.н., доц. Ларін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Відомо, що в усіх країнах світу найкрупнішим споживачем електроенергії є асинхронне навантаження, на частку якого припадає більше половини усієї електроенергії, що виробляється. Вузли асинхронного навантаження з живленням від енергосистеми дуже поширені і застосовуються на енергоємних підприємствах металургійної галузі, хімічної, гірничої та ін., а також у системах власних потреб (в.п.) електростанцій. З живленням від джерел обмеженої потужності такі вузли застосовуються на різних типах транспорту, у якості систем аварійного живлення на теплових і атомних електростанціях та у багатьох інших системах.
Завдяки розвитку напівпровідникової техніки і впровадженню перетворювачів, які дозволяють регулювати частоту і напругу живлення асинхронного навантаження, з’явилась необхідність удосконалення для поодинокого та групового асинхронного приводу алгоритмів управління, що забезпечують мінімізацію втрат електроенергії.
Останнім часом у зв’язку з енергетичними кризами в ряді країн, в тому числі в Україні, зросла актуальність дослідження поведінки асинхронного навантаження при знижених значеннях напруги і частоти, як у стаціонарних, так і у перехідних режимах (пуск, самозапуск, короткочасне падіння напруги при КЗ та ін.). Для систем електропостачання з глибокопазними асинхронними двигунами великої потужності актуальною є розробка методів синтезу заступних схем, які дозволяють враховувати ефекти витіснення струмів, насичення магнітних кіл, несинусоїдальність напруги живлення та втрати електроенергії з урахуванням цих явищ. Найбільш перспективним для аналізу цих режимів є застосування засобів обчислювальної техніки.
Актуальною також є розробка математичних моделей для аналізу електромеханічних перехідних процесів у автономних електричних системах з дизель-генераторами обмеженої потужності.
Вагомий внесок у дослідження режимів роботи асинхронного навантаження зробили вчені Сиромятніков І. А., Маміконянц Л. Г., Вєніков В. А., Костенко М. П., Соколов М. І., Сивокобиленко В. Ф., Костерєв М. В., Жежеленко І. В.,Сандлер А. С., Долина В. І., Храмов М. Я. та ін., а також наукові колективи відомих організацій (МЕІ, КПІ, ДПІ, ЛьвівПІ, ВНДІЕ, ОРДРЕМ та ін.). Однак, до цього часу за вказаними питаннями ще не завершено створення розрахункових методик, алгоритмів і програм для визначення миттєвих значень режимних параметрів і тому необхідним є проведення додаткових досліджень, результати виконання яких і склали зміст даної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПОВЕДІНКА АСИНХРОННОГО НАВАНТАЖЕННЯ В ВУЗЛАХ ЕНЕРГОСИСТЕМ ПРИ ВІДХИЛЕННЯХ НАПРУГИ І ЧАСТОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок