Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,52 KB
Завантажень:
33
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство аграрної політики України
Кримський державний аграрний університет
Самарін Олександр Євгенович
УДК 631.355 (043.3)
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ
ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ
КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ
Спеціальність 05.05.11 – Машини і засоби
механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті, Київському науково-дослідному інституті механізації та електрифікації сільського господарства УААН і головному спеціалізованому конструкторському бюро ВАТ “Херсонські комбайни” в 1990-2001 р.р.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, професор Шмат Констянтин Іванович, Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри сільськогосподарського машинобудування.
Офіційні опоненти:
1. Доктор технічних наук Райхман Давід Бен`ямінович, науково-виробнича фірма “Елкор”,
м. Сімферополь, головний конструктор по сільськогосподарським машинам.
2. Кандидат технічних наук, доцент Бондарєв Віктор Тимофійович, Херсонський державний аграрний університет, доцент кафедри механізації і охорони праці.
Провідна установа
Кіровоградський державний технічний університет, Міністерство освіти і науки України,
м.Кіровоград.
Захист відбудеться 25.06.2003 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої ради
К 52.805.03 Кримського державного аграрного університету за адресою 95492, м. Сімферополь,
с. Аграрне.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Кримського державного аграрного університету за адресою 95492, м. Сімферополь, с. Аграрне.
Автореферат розісланий 23.052003 року.
Вчений секретар спеціалізованої ради: Вербицький О.П.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні вітчизняні кукурудзозбиральні комбайни призначені для збирання всього біологічного врожаю кукурудзи за один прохід машини. В їх конструкторсько-технологічних схемах поєднані пікерно-стриперні качановідокремлювачі, роторні різальні апарати і миси пасивного типу.
Аналіз роботи роторного різального апарату показав, що по цілому ряду агротехнічних показників він поступається сегментному апарату, а саме:
- енергомісткість вища в 5…6 разів;
- висота зрізу вища в 2…3 рази і не відповідає вимогам по якості ;
- засміченість зрізаної листостеблевої маси не відповідає вимогам по якості до кормів;
- підвищені втрати листостеблевої маси.
Застосовані качановідокремлювачі морально застаріли і перевищують закордонні аналоги по довжині на 20…30%, а по масі на 15…20%. Крім того, вони відрізняються підвищеними втратами зернової частини врожаю.
Миси пасивного типу не в достатній мірі сприяють просуванню піднятих стебел у жатку. Качани, що впали на миси, скочуються з них на грунт і втрачаються.
Недосконалість технологічного процесу і окремих робочих органів приводить до зниження агротехнічних показників всього комбайна, підвищення втрат врожаю і перевитрат енергоносіїв.
У зв’язку з цим, удосконалення технологічних режимів та конструктивних параметрів робочих органів кукурудзозбиральних комбайнів є актуальним питанням.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема роботи пов’язана з тематичними планами науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт ГСКБ ВАТ “Херсонські комбайни” на 1990-2002 р.р. і виконана у відповідності з Постановою Ради Міністрів УРСР № 44 від 23.02.1990 р. “Про розробку і виробництво в 1990-1995 роках техніки для вирощування, збирання і переробки кукурудзи”.
Мета і задачі дослідження. Метою дослідження є підвищення агротехнічних показників кукурудзозбиральних комбайнів, призначених для збирання всього біологічного врожаю кукурудзи за один прохід машини.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
2
- визначити та обгрунтувати перспективний напрямок вдосконалення технології збирання всього біологічного врожаю кукурудзи за один прохід комбайна;
- опрацювати теоретичні передумови і встановити основні чинники, що визначають агротехнічні показники качановідокремлювача, різально-транспортуючого пристрою та активного миса;
- обгрунтувати конструкторсько-технологічну схему, оптимальні конструк-тивні та кінематичні параметри пікерно-стриперного качановідокремлювача, сегментного різально-транспортуючого пристрою та активного миса;
- дослідити фізико-механічні властивості кукурудзи, які впливають на якість технологічного процесу прокатування стебел і відокремлення качанів, а також зрізання і транспортування стебел;
- провести лабораторно-польові дослідження і виробничу перевірку комбайна з оптимізованими робочими органами та схемою їх взаємного розташування;
- оцінити техніко-економічну ефективність поєднання в одну конструкторсько-технологічну схему пікерно-стриперного качановідокремлювача і сегментного різально-транспортуючого пристрою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ТА КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ КУКУРУДЗОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок