Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ В ОПАЛЮВАЛЬНИХ КОНВЕКТОРАХ В УМОВАХ ТЕРМОГРАВІТАЦІЙНОЇ КОНВЕКЦІЇ

ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ В ОПАЛЮВАЛЬНИХ КОНВЕКТОРАХ В УМОВАХ ТЕРМОГРАВІТАЦІЙНОЇ КОНВЕКЦІЇ

Назва:
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ В ОПАЛЮВАЛЬНИХ КОНВЕКТОРАХ В УМОВАХ ТЕРМОГРАВІТАЦІЙНОЇ КОНВЕКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,58 KB
Завантажень:
343
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Вишегородська Олена Олегівна
УДК 628.81
ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ В ОПАЛЮВАЛЬНИХ КОНВЕКТОРАХ В УМОВАХ ТЕРМОГРАВІТАЦІЙНОЇ КОНВЕКЦІЇ
05.23.03. Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Малкін Едуард Семенович, професор кафедри теплотехніки Київського національного університету будівництва і архітектури.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Строй Анатолій Федорович, завідувач кафедри теплогазопостачання і вентиляції Полтавського державного технічного університету ім. Ю. Кондратюка
кандидат технічних наук, Макаров Анатолій Стефанович, старший науковий співробітник Державного науково-дослідного інституту санітарної техніки і обладнання будівель і споруд
Провідна установа: Інститут технічної теплофізики НАН України (м. Київ).
Захист дисертації відбудеться “  ” березня 2001р. о 13 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.056.07 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31. Ауд.466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31.
Відгуки на автореферат просимо надсилати у двох примірниках за підписом, завіреним печаткою, на адресу: 03037, м. Київ, Повітрофлотський просп., 31. КНУБА. Вчена рада.
Автореферат розісланий “  ” лютого 2001р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради О.А.Василенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність
Особливе значення для нашої держави має проблема енергозбереження.
Витрати енергоресурсів на опалення будинків у містах і сільській місцевості становлять 25–30від обсягу загальних їх витрат. Це обумовлює важливість вирішення питання по зниженню енергоємності систем опалення. Зниження енерговитрат на опалення в основному досягається: підвищенням термічного опору огороджуючих конструкцій будинків і споруд; удосконаленням систем опалення шляхом інтенсифікації теплообміну в опалювальних приладах; переходом на перервні режими їх роботи та широким впровадженням систем виміру і автоматичного регулювання. Більш ефективних результатів при впровадженні перервних режимів роботи та систем автоматичного регулювання можливо досягти у системах з малоінерційними опалювальними приладами, до яких належать конвектори з кожухами. Наявність кожуха (каналу) дозволяє інтенсифікувати тепловіддачу від нагрівача і знизити інерційність приладу.
Явно недостатньо розроблено у вітчизняній та світовій літературі питання про тепловіддачу нагрівачів у вертикальному каналі в умовах термогравітаційного руху повітря. Геометричні розміри існуючих конструкцій конвекторів не оптимізовані по інтенсивності тепловіддачі нагрівачів. Особливо це стосується електроконвекторів, випуск яких в Україні взагалі знаходиться на початковій стадії. Рішення по інтенсифікації теплообміну нагрівача в цих умовах потребує подальшого наукового обгрунтування, яке дасть можливість оптимізувати конструкції конвекторів, підвищити їх техніко  економічні і санітарно  гігієнічні показники.
Таким чином, робота, що направлена на вирішення цієї задачі, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами
Робота виконана в рамках завдань комплексної Державної програми енергосбереження України (тема 7.1.469, реєстраційний номер 0199U003774). Автором виконано розділ теми, що торкається інтенсифікації теплообміну в опалювальних приладах.
Мета і задачі дослідження
Мета роботи  наукове обгрунтування методів інтенсифікації теплообміну нагрівачів у вертикальних каналах в умовах термогравітаційної конвекції та розробка опалювальних конвекторів з підвищеними теплотехнічними та санітарно-гігієнічними показниками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ТЕПЛООБМІНУ В ОПАЛЮВАЛЬНИХ КОНВЕКТОРАХ В УМОВАХ ТЕРМОГРАВІТАЦІЙНОЇ КОНВЕКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок