Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Д 64 ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ПОЛІГРАФІЇ (НА МАТЕРІАЛАХ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

Д 64 ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ПОЛІГРАФІЇ (НА МАТЕРІАЛАХ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

Назва:
Д 64 ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ПОЛІГРАФІЇ (НА МАТЕРІАЛАХ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,43 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
У К О О П С П І Л К А
ЛЬВІВСЬКА КОМЕРЦІЙНА АКАДЕМІЯ
Должанський Андрій Миколайович
УДК 657.1:655
Д 64
ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ПОЛІГРАФІЇ
(НА МАТЕРІАЛАХ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз і аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі бухгалтерського обліку Львівської комерційної академії Укоопспілки
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Озеран Володимир Олександрович,
Львівська комерційна академія,
доцент кафедри бухгалтерського обліку.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Мних Евгеній Володимирович,
Львівський національний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту;
кандидат економічних наук, доцент
Мельник Віталій Григорович,
Тернопільська академія народного
господарства, заступник директора
інституту обліку і аудиту,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
в промисловості.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет
ім. В. Даля Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту, м. Луганськ.
Захист дисертації відбудеться 20.06.2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.840.01 по захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук Львівської комерційної академії Укоопспілки за адресою: 79005 м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Львівської комерційної академії за адресою: 79005, м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10.
Автореферат розісланий 18.05.2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент Блонська В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки виникає необхідність докорінної переорієнтації системи оцінки ефективності діяльності підприємств, заснованих на різних формах власності. Значною мірою вирішення проблем ефективного розвитку та економічного зростання поліграфічних підприємств залежить від удосконалення системи управління виробничими витратами і собівартістю друкованої продукції.
Сучасна система бухгалтерського обліку повинна активно сприяти: успішному забезпеченню реального використання ринкових інструментів і ґрунтуватися на ефективній системі управління витратами; єдиному підходові до вирішення обліково-економічних завдань незалежно від рівня управління; можливості здійснення управління витратами на різних стадіях виробничого циклу; застосуванню ефективних методів оптимізації витрат; оперативному відображенню економічної інформації; застосуванню нової техніки та прогресивних технологій. У зв’язку з цим виникає потреба у докорінній зміні господарського механізму, який регулює економічні процеси, а це вимагає створення якісно нової системи управління, оновлення змісту та методології обліку і контролю виробничих витрат.
Суттєвий вклад у вирішення цих проблем внесли вітчизняні та зарубіжні вчені, а саме: Безруких П.С., Білуха М.Т., Бородкін О.С., Бутинець Ф.Ф., Валуєв Б.І., Воронкова В.Я., Гуцайлюк З.В., Євсєєва Л.Н., Ісакова М. Є., Лінник В.Г., Мних Є.В., Нікольська Е.В., Пушкар М.С., Рудницький В.С., Сопко В.В., Ткаченко Н.М., Холод З.М., Чепурін В.О., Чумаченко М.Г., Шкарабан С.І. та інші. Проте, проблема забезпечення ефективної діяльності поліграфічних підприємств в умовах ринкової економіки вимагає додаткових досліджень, зокрема, з’ясування низки теоретичних та практичних аспектів раціональної організації обліку і контролю витрат й калькулювання собівартості продукції.
Процес трансформації системи обліку і контролю в ринкове середовище на поліграфічних підприємствах неадекватний сучасним вимогам. До основних гальмівних чинників належать: використання застарілих інструктивних та методичних матеріалів з організації обліку виробничих витрат; невідповідність сучасним вимогам регламентування відображення витрат в існуючій нормативно-правовій базі; недосконалість первинних документів з обліку виробничих витрат; невідповідність специфіці поліграфічного виробництва номенклатури калькуляційних статей витрат; відсутність належного нормування витрат за статтями, що, в свою чергу, обмежує контрольні функції обліку за місцями виникнення витрат і центрами відповідальності; низька оперативність процесів автоматизованої обробки інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Д 64 ОБЛІК І КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЧИХ ВИТРАТ У ПОЛІГРАФІЇ (НА МАТЕРІАЛАХ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок