Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНАЛІЗ НА ОСНОВІ МЕТОДА СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТОНКИХ ПРУЖНИХ КОНІЧНИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН

АНАЛІЗ НА ОСНОВІ МЕТОДА СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТОНКИХ ПРУЖНИХ КОНІЧНИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН

Назва:
АНАЛІЗ НА ОСНОВІ МЕТОДА СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТОНКИХ ПРУЖНИХ КОНІЧНИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,40 KB
Завантажень:
112
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Приднепровская государственная академия строительства и архитекту
ры


Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Запорожець Олена Вікторівна
УДК 539.3:624.074.435:624.073
АНАЛІЗ НА ОСНОВІ МЕТОДА СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТОНКИХ ПРУЖНИХ КОНІЧНИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН
Спеціальність 05.23.17 – Будівельна механіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА), Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор Красовський Василь Леонідович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, завідуючий кафедрою будівельної механіки та опору матеріалів.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Грищак Віктор Захарович, Запорізький державний університет, професор кафедри прикладної математики, проректор з науково-дослідної роботи та міжнародного співробітництва;
кандидат технічних наук, професор Дем’яненко Анатолій Григорович, Дніпропетровський державний аграрний університет, професор кафедри теоретичної механіки та опору матеріалів.
Провідна установа:
Дніпропетровський національний університет, кафедра обчислювальної механіки та міцності конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Дніпропетровськ).
Захист відбудеться 17 червня 2004 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий 14 травня 2004р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.т.н., професор Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У практиці сучасного будівництва та машинобудування в якості відповідальних силових елементів різних конструкцій широко використовуються пружні тонкі круглі пластини та конічні оболонки. Це елементи перекритть, покрівель і фундаментів будівель циліндричної форми, днища та покрівлі циліндричних резервуарів, елементи різноманітних посудин, бункерів і т. ін.
Для розглядуваних тонких пластин та оболонок, поведінка яких описується в рамках лінійної теорії, основні властивості їх напружено-деформованого стану (НДС) під дією різноманітних навантажень вивчено досить докладно. Є відповідні аналітичні розв'язання, які дозволяють визначити практично усі компоненти їх НДС. Для аналогічних пластин і оболонок, розташованих на малозв'язних основах, деякі питання, зв'язані з визначенням усіх компонентів НДС, належним чином не вивчені, тому що для їх визначення використовуються наближені методи. У той же час, точність визначення НДС безпосередньо впливає на матеріалоємність конструкцій, їх довговічність та економічність.
У нелінійній постановці для гнучких круглих пластин і конічних оболонок задачі їх деформування вивчено недостатньо, що обумовлено складністю або й неможливістю отримання більш-менш точних аналітичних розв'язань, придатних для практичного використання. Для дуже обмеженої кількості пластин та оболонок без основи такі розв'язання є тільки для деяких простих випадків навантажень. В більш складних випадках, наприклад, при наявності основи, а тим більше неоднорідностей в навантаженні чи основі, аналітичні розв'язання, які забезпечують достатню точність визначення усіх необхідних компонентів НДС, відсутні. При розв'язанні подібних задач має сенс використовувати числові методи. Найбільш розробленим та ефективним для розв'язання задач такого класу є метод скінченних елементів (МСЕ).
Дана робота присвячена розробці осесиметричних скінченних елементів на пружній основі та аналізу за допомогою МСЕ нелінійного та лінійного осесиметричного деформування тонких круглих пластин і конічних оболонок, як розташованих на однорідних і неоднорідних основах, так і без основи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АНАЛІЗ НА ОСНОВІ МЕТОДА СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ ОСЕСИМЕТРИЧНОГО ДЕФОРМУВАННЯ ТОНКИХ ПРУЖНИХ КОНІЧНИХ ОБОЛОНОК І ПЛАСТИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок